Mākslas dienas Mārupes vidusskolā

18.04.2016.

Ar vērienīgu šovu “Kā šo dziesmu mīl mans prāts” noslēgušās tradicionālās Mākslas dienas Mārupes vidusskolā. Četras dienas pagājušas mākslas zīmē. Trīs dienas skolēni darbojās mākslas darbnīcās. Sākumklašu skolēni ar krītiņiem uz stadiona asfaltētā skrejceļa zīmēja un rakstīja savus vēlējumus skolai 105 un vidusskolai 45 gadu jubilejā, bet 5.-12.klašu skolēni apgleznoja lielus koka zīmuļus, kuri 30.aprīlī absolventu salidojumā rotās ieeju skolā, kā arī finiera burtus uzrakstam “Mārupes skolai 105 + 45”.

DSC_0657

Ceturtajā dienā tradicionāli ir noslēguma pasākums, kad sporta zālē pulcējas visi interesenti, lai noskatītos Mākslas dienu noslēguma šovu. Tajā aicināti piedalīties 5.-12.klašu skolēni, un šī gada tēma bija “Kā šo dziesmu mīl mans prāts”. Jau labu laiku iepriekš katra klase izlozēja savas dziesmas, uz kuru bāzes bija jāveido 3-5 minūšu priekšnesums. No 24 klasēm piedalījās 19. Abām 12.klasēm atrašanās skatītāju rindās šoreiz ir piedodama, jo iepriekšējā dienā viņi kārtoja piloteksāmenu fizikā un ķīmijā. Kā veicās pārējiem? Oriģināli un kvalitatīvi priekšnesumi, pārdomāti tērpi, azarts un pozitīva gaisotne zālē – tā var raksturot šī gada Mākslas dienu finālu.

DSC_0679

 Lai pasākumam piešķirtu nozīmību un svaru, visu notiekošo vēroja un vērtēja žūrija.

5.-8.klašu grupā:

1.vieta - 8.a klasei (audz. Inese Freimane),
2.vieta – 7.b klasei (audz. Solveiga Igaune),
3.vieta – 8.d klasei (audz. Līga Lisnere).

9.-12.klašu grupā:

1.vieta -10.a klasei (audz. Modris Šāvējs)
2.vieta - 11.b klasei (audz. Liene Baltmane)
3.vieta - 9.d klasei (audz. Gundega Dzene).

Ar ovācijām tika uzņemtas tās klases, kuru priekšnesumā iesaistījās audzinātāji vai citi uzrunāti skolotāji. Savās lomās lieliski iejutās angļu valodas skolotāja Ingūna Grīnerte (6.b), bioloģijas skolotājs Oskars Līkops (7.a), ķīmijas skolotāja Vineta Ūdre (7.c), fizikas skolotājs Modris Šāvējs (10.a), sporta skolotājs Jānis Vilkaušs (11.a) un angļu valodas skolotāja Liene Baltmane (11.b).

 Žūrija pasniedza arī savas speciālbalvas saviem favorītiem:

Māris Riherts - 9.a
Ruta Straume – 5.b un 6.c
Alla Bautre – 10.b
Sandra Kuļikovska – 10.a
Baiba Zvaune – 5.c
Andrejs Stankevičs – 11.b.

Lai neviena klase nepaliktu nepieminēta, nosaukšu visas 19 klases, kuras ar brīnišķīgiem priekšnesumiem 2016.gada Mākslas dienām pielika krāšņu punktu – 5.abc, 6.abc, 7.abcd, 8.ad, 9.abd, 10.ab, 11.ab.

Skolas mājaslapas fotogalerijā varat pārliecināties par manu vārdu patiesumu.

Šo un visu iepriekšējo Mākslas dienu līdzzinātāja, skolotāja Ruta Straume