LSVS pašvaldību 58. sporta spēļu rezultāti vieglatlētikā un novusā

28.09.2021.

22. septembrī Eiropas sporta nedēļas ietvaros pie Piņķu ūdenskrātuves norisinājās Mārupes novada iedzīvotājiem organizēta pasākuma "Veselības skrējiens "Skriešanas vakari"" 1.posms.
Katrs dalībnieks varēja izvēlēties sporta un veselības aktivitāti atbilstoši savām spējām un vēlmēm. Veselības skrējiena 1.posmā piedalījās 45 dalībnieki, jaunākie no tiem - dažus mēnešus, vecākie - 87 gadus veci.

"Veselības skrējiena "Skriešanas vakari" 2. posms notiks jau rītvakar, 29. septembrī, no plkst. 18.00 - 20.00. Aicinām tos, kas šaubījās vai nevarēja piedalīties 1. posmā, pievienoties 2. posma dalībnieku pulkam! Skrējiena 3. posms notiks 3. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 13.00, kam sekos apbalvošana turpat pie Piņķu ūdenskrātuves. Atgādinām, ka visi dalībnieki tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām, organizatori ir parūpējušies arī par pārsteiguma balvām.

LSVS (Latvijas sporta veterānu – senioru savienības) pašvaldību 58. sporta spēļu rezultāti vieglatlētikā

Rudens kross

25. septembrī Jēkabpils Mežaparka trasēs norisinājās rudens krosa sacensības, kurās piedalījās arī Mārupes novada komanda deviņu dalībnieku sastāvā. 13 komandu konkurencē Mārupieši ar 102 savāktiem punktiem ierindojās piektajā vietā. Individuālā  sacensībā par čempionu trīs kilometru distancē vecuma grupā V– 60 kļuva Gundars Ošmucnieks. Otrās vietas izcīnīja Ilona Kojaloviča (2 km, grupa S –55) un Māris Karlsons (5 km, grupa V-50). Trešajās vietās ierindojās Staņislavs Kojalovičs (2 km, grupa V - 85) un Toms Pikšens (5 km, grupa V - 55). Komandas sastāvā piedalījās un sekojošas vietas izcīnīja arī Igors Gucanovičs (4. vieta 8 km distancē, grupa V-45), Mārupes vidusskolas direktors un Domes deputāts Jānis Lagzdkalns (5. vieta 3 km distancē, grupa V - 60), Edgars Lasevičs (6. vieta 8 km distancē, grupa V - 45) un Inga Krastiņa (9. vieta, 5 km distancē, grupa S - 40).

Novuss
LSVS pašvaldību 58. sporta spēles finišējušas 25. septembrī ar sacensībām novusā Ķekavā un Baldonē. Latvijas nacionālajā sporta veidā novusā finālsacensībās pārstāvētas 20 pašvaldības ar 25 komandām. Sīvā konkurencē Mārupes novada komanda izcīnīja piekto vietu. Individuāli labākās vietas izcīnīja Igors Ramba (4. vieta, grupa 60+), Gaidis Čoders (5. vieta, grupa 70+). Komandas sastāvā piedalījās arī Jānis Saukitens (grupa 70+), Ivars Kampars (grupa 70+), Ivars Osītis (grupa 70+) un Sergejs Varša (grupa 60+).

Informāciju sagatavoja Sergejs Varša, Babītes sporta kompleksa sporta pasākumu organizators