Līgo svētku pasākumi Mārupes novadā | 2024

27.05.2024.
Linu fons un ziedu grafika Līgo svētku noskaņās

Klāt tas laiks gadā, kad pļavas dzirkstīs pilnbriedā un saulgriežu burvība apvīs gada garākās dienas.

Aicinām ielūkoties Mārupes novada Līgo svētku pasākumu programmā, lai svinētu vasaru kopā! 

Pasākumu plānā iespējamas izmaiņas, tādēļ aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par visām norisēm www.marupe.lv/notikumi/kalendars, kā arī sociālā tīkla Facebook lapā Mārupes novads - kultūra 

Pasākumu laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas un video var tikt ievietoti pašvaldības informatīvajos kanālos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Mārupes novada pašvaldība (Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Atrodoties pasākuma teritorijā, ikviens tā apmeklētājs apliecina, ka ir informēts, ka var tikt iekļauts vizuālajā materiālā.

 

LĪGO PASĀKUMI MĀRUPES NOVADĀ

 

21. jūnijā no 19.00 Ielīgosim Jāņu dienu "Vietvalžos"
Pie Babītes Kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži”

Babītes Kultūrizglītības centra popgrupas “Bon Bon” un Kristīnes Paņko koncertuzvedums “Rotā, rotā”, rotaļas un danči ar tautas mūzikas grupu “Teikas muzikanti” un vainagu darināšanas meistardarbnīca. 

Muzikantu bilde un krāsaina Līgo grafika par svētku pasākumiem

 


22. jūnijā no 18.00 Ielīgosim Jāņu dienu Piņķos
Pie Piņķu ūdenskrātuves

Koncertuzvedums “Sprīdītis dodas pasaulē”, koncerts ar “Jauno Jāņu orķestri” un zaļumballe ar grupu “Papīra lidmašīnas”. 

Līgo svētku grafika un grupas fotogrāfija

 


23. jūnijā no 21.00 Mārupes Līgo zaļumballe
Jaunmārupē pie ūdenstorņa

Koncertprogramma “Par vasaru, puķēm un mīlestību” ar tautā iemīļotiem estrādes māksliniekiem, 22.30 ugunskura iedegšana un 23.00 zaļumballe kopā ar grupu “Galaktika”, Elizabeti Zagorsku un “Mīlas svētku orķestri”.

Līgo svētku grafika un grupas fotogrāfija