Līdz 5. maijam piesakies IDEJU SPRINTĀ!

26.04.2023.

Vai esi gatavs radošam izaicinājumam un trīs stundu laikā kopā ar komandu izveidot noteiktas Mārupes novada vietas ārtelpas labiekārtošanas plānu? Ja Tev patīk regulāri pārbīdīt mēbeles istabā, pārplānot dobes dārzā, meklējot labāko risinājumu, esi aizrautīgs un komunikabls, kuram patīk iepazīt jaunus cilvēkus, šis pasākums ir tieši Tev!

Iepazīties ar nolikumu un reģistrēties pasākumam vari ŠEIT

Pēc reģistrācijas noslēguma visi dalībnieki tiks sadalīti komandās līdz 5 cilvēkiem katrā. Ja Tev jau ir sava komanda, lieliski, piesaki to, rakstot uz e-pastu: anita.lontone – ievina@marupe.lv.

12. maijā apstiprinātie dalībnieki satiksies klātienē "ZAĻAJĀ FESTIVĀLĀ", kur katra komanda izlozēs vietu (teritoriju), kurai jārada ārtelpas labiekārtošanas plāns. Tiks dota brīva vaļa fantāzijai no askētiska parka līdz teju kosmosa stacijai! Festivālā komandu darbu vērtēs žūrija, nosakot trīs labākās idejas.

Balvas saņems visi konkursa dalībnieki, jo "IDEJU SPRINTAM" ir fantastiski draugi: Orkla LatvijaSpilvaGuttaIevas Saldumi un Mārupes Mūzikas un mākslas skola

Paldies Vastint par "ZAĻĀ FESTIVĀLA" uzņemšanu savās mājās! Mēs esam pārliecināti, ka dalībnieki izbaudīs laiku, ko pavadīs "IDEJU SPRINTA" izaicinājumā!

logo