LIAA Jūrmalas biznesa inkubators piesaka jaunu dalībnieku uzņemšanu

08.08.2022.

Ar saukli “Tava komanda startam” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izziņo 2022. gada rudens uzņemšanu pirmsinkubācijas programmā Jūrmalā un Tukumā. No 1. līdz 20. septembrim sešu mēnešu apmācību programmā kopumā tiks uzņemti 260 biznesa ideju autori.

 

Pirmsinkubācijas programma ir piemērota biznesa ideju autoriem, kam vēl nav sava uzņēmuma, kā arī jaunajiem uzņēmējiem pašā uzņēmējdarbības sākumā, kad produkts vēl nav pieejams plašam klientu lokam. Programma ilgst sešus mēnešus, un tās laikā dalībnieki piedalās apmācībās, apgūstot svarīgākās uzņēmējdarbības prasmes, apmeklē uzņēmēju pieredzes stāstu sesijas un individuālās konsultācijās saņem mentoru atbalstu jau detalizēta rīcības plāna izstrādei biznesa idejas attīstīšanai.

 

Dalība programmā nodrošina arī pieeju ar biroja tehniku aprīkotām darba telpām jeb kopstrādei jebkurā no divpadsmit LIAA biznesa inkubatoriem un deviņām atbalsta vienībām, kā arī iespēju pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā. 

 

Programmas ietvaros dalībnieki strādā pie savas biznesa idejas validācijas un sava minimālās dzīvotspējas produkta vai pakalpojuma izstrādes. Lekcijās, praktiskās nodarbībās un uzņēmēju pieredzes stāstu sesijās gūst papildu zināšanas par svarīgākajiem uzņēmējdarbības veikšanas aspektiem” par līdzšinējo dalībnieku pieredzi stāsta LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmas vadītājs Uldis Siliņš.

 

LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā tiks gaidīti pieteikumi no Jūrmalas pilsētas, kā arī no Tukuma, Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem.

 

Pieteikties pirmsinkubācijas programmai varēs no 1. līdz 20. septembrim, iesniedzot pieteikumu vienotajā valsts platformā biznesa attīstībai www.business.gov.lv.

 

Visi interesenti, kas vēlas apgūt uzņēmējdarbības pamatus bez maksas un spert pirmos soļus sava biznesa attīstībā, tiek aicināti uz individuālajām konsultācijām ar pirmsinkubācijas programmas vadītāju Uldi Siliņu, lai iepazītos ar programmas norisi un saņemtu informatīvu atbalstu pieteikuma aizpildīšanai. Pieteikties uz konsultāciju var, rakstot uz jurmala@liaa.gov.lv.

 

Kā arī 25. augustā norisināsies Info Stunda par pirmsinkubācijas programmu un pieteikšanās kārtību tai. Detalizētāka informācija būs LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora Facebook kontā https://www.facebook.com/LIAAJurmala.

 

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

 

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

 

 

 

Papildu informācija:

Uldis Siliņš

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators

Piestātnes ielā 11a, Jūrmala

jurmala@liaa.gov.lv

https://www.facebook.com/LIAAJurmala