LABOTI PASĀKUMA NORISES LAIKI UN MĀKSLINIEKU SASTĀVS! Mārupes Kultūras nams uzsāk īpašu, mīlestības pilnu koncertu ciklu un aicina klausītājus uz “Randiņkoncertiem”

03.06.2020.

Sākot ar jūniju Mārupes Kultūras nams saviem skatītājiem piedāvās īpaši sagatavotu “Randiņkoncertu” ciklu, kura ietvaros četrus vakarus klātesošie maģiskā gaisotnē varēs baudīt Latvijā labi zināmu un iemīļotu mākslinieku pāru muzikālas performances. Vakaru bagātinās sirsnīgas sarunas par dzīvi, mīlestību, radošo darbību un, protams, mūziku.

Kad pēdējo reizi bijāt randiņā ar savu dzīvesbiedru, draudzeni, draugu vai sirdsāķīti?  Pirms diviem mēnešiem vai trīsdesmit gadiem? Šī būs lieliska iespēja būt kopā un baudīt…

11.jūnijā plkst.19.00 Mārupes Kultūras namā skatītāji kopā ar burvīgo Rēziju Kalniņu un meistarīgo ģitāristu Kasparu Zemīti varēs izbaudīt emocionāli muzikālu un lirisku vakaru.

rezija_kaspars

Rēzija Kalniņa un Kaspars Zemītis

18.jūnijā plkst.19.00 vakara viesi būs mūziķu pāris Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis, lai vakars tiktu izdziedāts ar džeza un skaistajām latviešu balādēm, izbaudot mīlestības vārdus caur mūziku.

ruta_janis

Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis

2.jūlijā plkst.19.00 Kultūras namā viesosies ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš ar laikmetīgās dejas princesi Lieni Gravu.

Marcis Liene

Mācis Auziņš un Liene Grava

Randiņkoncertu ciklu 9.jūlijā plkst. 19.00 Mārupes Kultūras namā noslēgs pianists Vestards Šimkus un operdziedātāja, soprāns Elīna Šimkus. Pāris piedāvās baudīt klasisku un mīlestības pilnu melodiju klavierkoncertu ar burvīgo Elīnas balsi.

Vestards Elina

​Vestards Šimkus un Elīna Šimkus

Pieteikšanās un biļešu rezervācija pa tālruni 67149864. Biļetes cena 10 EUR / par personu.

Pasteidzies, vietu skaits ierobežots!

Ņemot vērā valstiski pieņemtos pulcēšanās ierobežojumus, pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Līdz 9.jūnijam noteiktais pasākuma dalībnieku skaits ir 25 personas. Sekojam līdzi aktuālajai informācijai, mainoties valstiski pieņemtajiem ierobežojumiem, pasākumā uzņemto personu skaits var tikt mainīts.