Jaunmārupē ar ovācijām sagaidīti un sveikti Latvijas hokeja izlases komandas dalībnieki - novadnieki

05.06.2023.

2. jūnijā Jaunmārupē piedzīvojām vēl nebijušas emocijas un suminājām Latvijas hokeja izlases spēlētājus, trenerus un komandas atbalstu - novadniekus Rodrigo Ābolu, Ralfu Freibergu, Arvilu Bergmani, Tomu Andersonu, treneri Arti Ābolu, komandas menedžeri Renāru Freibergu, fizioterapeitu Kristapu Zelču, ekipējuma menedžeri Agri Brici un preses sekretāru Edgaru Garosu.

hokejisti

hokejisti

Esam patiesi lepni! Paldies, ka esat un godam nesat Latvijas vārdu!

Latvijas vīriešu hokeja izlases komandā ir 45 cilvēki un no tiem 9 ir mārupieši. Pasākuma laikā pašvaldības vadība no sirds pateicās katram no izlases par izcilo sniegumu Pasaules čempionātā hokejā un pasniedza augstāko pašvaldības apbalvojumu - Goda rakstu un naudas balvu.

hokejisti

hokejisti

Par novadnieku sveikšanu gādāja arī novada uzņēmēji, kas bija sarūpējuši mūsu mārupiešiem bagātīgu dāvanu grozu. Paldies Hercogs Mārupe, Dabas gardumi, Marupe Wake Park, SimMaize, MārLapiņi, LĀČI, Mārupes Siltumnīcas, Dabas saldumu maģija, Maxi Mārupe, Fricis.

Par muzikālo noformējumu rūpējās Guntars Račs, Rūta Dūduma-Ķirse, Andris Barons, Ira Dūduma.

hokejisti

hokejisti

Foto galeriju skatīt šeit.

Taujājot komandas pārstāvjiem par šī gada veiksmes formulu, hokejisti norāda, ka: “Viss sakrita tā kā tam bija jāsakrīt un viens no noteicošajiem faktoriem bija labākie līdzjutēji pasaulē. Šī ir mūsu visu uzvara!” Hokeja komandas pārstāvji no sirds pateicās visiem līdzjutējiem par atbalstu, ko komanda juta visu Pasaules čempionāta laiku.

Kā minēts Latvijas Hokeja federācija tīmekļvietnē, "kripata no medaļas nu pieder jums katram".