Jau šodien sākas bezmaksas brīvdabas fitnesa nodarbības

23.05.2016.

Iesākot ikgadējo Starptautisko Veselības nedēļu jeb MOVE WEEK, sākot ar 23.maiju Mārupē notiks BEZMAKSAS brīvdabas fitnesa nodarbības iedzīvotājiem. Ikvienam Mārupes novada iedzīvotājam būs iespēja piedalīties un, esot svaigā gaisā, profesionāla trenera pavadībā uzlabot savu fizisko formu.

Ņemot vērā jaunākās tendences un pieprasījumu pēc fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, Mārupes pašvaldība ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu novadā no maija līdz septembrim divas reizes nedēļā uzticējusi SIA “Rodess” organizēt brīvdabas fitnesa nodarbības iedzīvotājiem profesionālu treneru pavadībā Mārupes novada ciemos – Mārupē, Tīrainē, Skultē un Jaunmārupē.

Pirmā atklāšanas nodarbība notiks jau pirmdien, 23.maijā, plkst. 18.30 Gerberu ielas sporta laukumā. Par muzikālu pavadījumu un patīkamu gaisotni nodarbībās rūpēsies DJ Ringolds kopā ar treneriem.

fitness_nodarbibas

Nebūs viegli! Nodarbības plānotas ļoti aktīvas, enerģiskas, ar kardio slodzi, lai trenētu mārupiešu izturību, spēku un līdzsvaru.

Dalībnieku reģistrācija uz vietas. Lai piedalītos nodarbībā, noteiktajā laikā un vietā jāierodas uz nodarbību, jābūt sportošanai piemērotā apģērbā un apavos, kā arī noteikti līdzi jāpaņem ūdens.

Visi treneri ir ar ievērojamu pieredzi un daudzu meistarklašu pasniedzēji dažādās fitnesa kategorijās.

NODARBĪBU LAIKI

Sporta laukumā,Gerberu ielā 1, Mārupē

Tīraines sporta laukumā,Viskalnu ielā 7, Tīrainē

no 23.maija līdz 29.septembrim

pirmdienās un ceturtdienās

no plkst.18.00 līdz 19.30

no 26.maija līdz 29. septembrim

pirmdienās un ceturtdienās

no plkst.19.30 līdz 21.00 

Skultes stadionā,Skultes ielā 20, Skultē

Skeitparka teritorijā pie vingrošanas trenažieriem,Jaunmārupē

no 26.maija līdz 29.septembrim

otrdienās un ceturtdienās

no plkst.18.30 līdz 20.00

no 26.maija līdz 29.septembrim

pirmdienās un ceturtdienās

no plkst.18.30 līdz 20.00