Divu dienu akcijas laikā Babītes un Salas pagastos savāktas 11,64 tonnas dažāda veida atkritumu

12.02.2024.

Janvārī, divu dienu akcijā Mārupes novada Babītes un Salas pagastos, no iedzīvotājiem savāktas 11,64 tonnas dažāda veida atkritumu. Akciju organizēja vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, piedāvājot iedzīvotājiem bez maksas atbrīvoties no nederīgajām elektroiekārtām, lielgabarīta un sadzīvē radītiem bīstamajiem atkritumiem.

Lielgabarīta un nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcija notika 30. un 31. janvārī, un akcijas laikā tika izvesti atkritumi no 159 adresēm. Visvairāk akcijas laikā tika nodotas nolietotas mēbeles un citi lielgabarīta atkritumi – tie savākti 5,82 tonnu apjomā. Tāpat bija vērojama iedzīvotāju interese nodot nolietoto elektrotehniku un riepas, kas arī tika savāktas akcijas ietvaros.

Iespēja Mārupes novada iedzīvotājiem bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus un nolietoto elektrotehniku tiek nodrošināta četras reizes gadā. Nākamā iespēja Mārupes pilsētas un Mārupes pagasta iedzīvotājiem izbraukuma akcijas veidā nodot šādus atkritumus bez maksas būs martā, savukārt Babītes un Salas pagasta iedzīvotājiem iespēja atbrīvoties no lielgabarīta atkritumiem un nederīgās elektrotehnikas būs aprīļa akcijas ietvaros.

Plašāka informācija par citiem “Eco Baltia vide” pakalpojumiem un nodrošinātajām atkritumu šķirošanas iespējām, kā arī aktuālo informāciju iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.ecobaltiavide.lv. Vairāk informācijas, zvanot pa tel. 8717 vai rakstot uz e-pastu babite@ecobaltiavide.lv.

 

 

Papildus informācija:

Gunita Krilova

SIA Eco Baltia vide

Sabiedrisko attiecību speciāliste

gunita.krilova@ecobaltiavide.lv

+371 20603853