Darbs apkopējam/-ai Mārupes Sporta centrā

02.12.2021.

Mārupes Sporta centrs uz nenoteiktu laiku aicina darbā
APKOPĒJU

Prasības pretendentiem /-ēm:

  • vidējā vai pamata izglītība;
  • spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi, pamatiemaņas vienkāršu darbu veikšanai;
  • Valsts valodas zināšanas;
  • atbildība, disciplinētība un precizitāte;
  • vēlme rūpēties par tīru vidi;
  • sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (SARS-CoV-2).

Galvenie darba pienākumi:

  • kvalitatīvi veikt ikdienas un ģenerālo uzkopšanu dažādās sporta centra telpās;
  • ievērot un precīzi izpildīt uzkopšanas noteikumus un instrukcijas.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • darba vietu – Mārupes Sporta centrā (Kantora ielā 97, Mārupē, Mārupes novadā) un Tīraines sporta kompleksā (Viskalnu ielā 7, Tīrainē, Mārupes novadā).
  • nedēļas darba laiku - 40 stundas ar summētā darba laika organizāciju;
  • par darba laiku var vienoties, un tas ir atkarīgs no treniņu/sacensību grafika;
  • mēneša darba algu pirms nodokļu nomaksas 608 eiro.

Darba uzsākšanas laiks - vienojoties

Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Apkopējs” sūtīt līdz 2021.gada 23.decembrim uz e-pasta adresēm: silvija.bartusevica@marupe.lv, sports@marupe.lv vai pa pastu: Kantora iela 97, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. Sīkāka informācija, zvanot uz tālr. nr.  67149574.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies personīgi divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.
Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv