Biznesa Vēstniecība, projektu konkursa “Mārupe mūsu mājas 2020” ietvaros, aicina uz bezmaksas apmācību ciklu “Citāda skola#3”

07.08.2020.

Projekta "Mārupe - mūsu mājas 2020" ietvaros biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada Domi aicina pieteikties bezmaksas apmācībām bērnus un jauniešus vecumā no 5 (būtiska ir lasītprasme, lai pilnvērtīgi piedalītos) līdz 18 gadiem. Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.

biznesa vestnieciba

Apmācību cikla ietvaros paredzētas gan lekcijas (nu jau 3. gadu sadarbībā ar komerczinību pedagoģi Solvitu Lauzēju), gan radošās darbnīcas un meistarklases (radošās Simonas Ģērmanes vadībā), gan ekskursijas uzņēmumos, gan ar saviem pieredzes stāsties dalīsies lieliski Mārupes uzņēmēji un patrioti – Silva Jeromanova-Maura (SIA SilJa) un Andris Rūmītis (restorāni “Hercogs”). Noslēgumā arī visiem dalībniekiem būs iespēja censties nopelnīt savu kabatas naudu nelielā tirdziņā. Attiecīgi ne tikai vērtība bezmaksas apmācību programma, bet arī iespēja spert pirmos soļus biznesā…

Vietu skaits pasākumā ierobežots, dalība bez maksas – notiks 7 nodarbības un neliels apmācību cikla dalībnieku tirdziņš noslēgumā, Biznesa Vēstniecības telpās, Jelgavas ceļš 3, Tīraine. Pieteikšanās OBLIGĀTA, aizpildot pieteikuma anketu www.biznesavestnieciba.com.

Ja visa vasara pavadīta atpūšoties, tad IR īstais laiks, apgūt ko jaunu un vērtīgu!

programma