Babītes sporta komplekss aicina darbā apkopēju

29.12.2022.

Babītes Sporta komplekss aicina darbā:

DEŽŪRĒJOŠO APKOPĒJU (uz pilnu slodzi)

Pienākumi:

  • kvalitatīvi veikt ikdienas un ģenerālo uzkopšanu dažādās sporta kompleksa telpās - peldbaseinu telpas, pirtis, ģērbtuves, koplietošanas telpas, sporta zāles
  • ievērot un precīzi izpildīt uzkopšanas noteikumus un instrukcijas

Prasības:

  • vidējā vai pamata izglītība
  • spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi
  • latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī
  • vēlama iepriekšēja pieredze saimniecisku jautājumu risināšanā
  • vēlme rūpēties par tīru vidi

Piedāvājam:

  • darba samaksu 3,75 EUR stundā, vidējā mēnešalga 630 EUR (pirms nodokļu nomaksas),
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām

Darba laiks: 6:30 - 21:00, summētā darba laika organizācija
Darba uzsākšanas laiks: janvāris (vienojoties)
Darba vieta: Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) iesniegt klātienē Babītes sporta kompleksā vai sūtīt uz e-pastu: ilze.gailite@marupe.lv, līdz 11.01.2023., tālrunis uzziņām 29330311 vai 67914389

Pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv