Babītes SK futbolisti izvirzās vadībā

04.08.2021.

2. augustā Piņķu futbola laukumā norisinājās Latvijas futbola federācijas Latvijas jaunatnes čempionāta spēle U-16 Elites grupā, kurā spēkiem mērojās šī brīža čempionāta tabulā vadošās komandas - Babītes SK un RIGA FC. 87 skatītāju klātbūtnē spēle izvērtās ļoti aizraujoša. 13.minūtē pirmos vārtus guva Reinis Pāls. Savukārt pēc lieliskas Kristofera Baumaņa piespēles 47. spēles minūtē vārtus guva Dāvis Sedols. Tomēr visas spēles garumā intriga saglabājās - abām komandām bija daudz neīstenotu iespēju gūt vārtus. RIGA FC turpināja neatlaidīgi veidot uzbrukumu, un panākumi neizpalika – jau 2:1. Babīte SK ar skaistu Efraima Valutadatila sitienu guva uzvaras vārtus un svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultatu 3:1, nostiprinot līdera pozīcijas turnīra tabulā.