Babītes pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā apkopēju

26.08.2022.

Babītes pirmsskolas izglītības iestāde aicina darbā

APKOPĒJU

Galvenie pienākumi:
administrācijas telpu ikdienas uzkopšana

Prasības pretendentiem:

  • vēlama vidējā izglītība;
  • plānot, organizēt un veikt ikdienas telpu uzkopšanas darbus saskaņā ar sanitārām normām un ievērojot darba drošības aizsardzības instrukcijas;
  • augsta atbildības sajūta pret savu veicamo darbu;
  • darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības.

Piedāvājam:

  • atbildīgu darbu mūsdienīgā iestādē;
  • nedēļas darba laiku – 20 stundas;
  • mēnešalgu 250 eiro pirms nodokļu nomaksas par 0,5 darba likmi;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Savu CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: babitespii@marupe.lv
Tālrunis papildu informācijai: 29522264 vai 29713674