Babītes jauktajam korim "Atskaņa" panākumi konkursā Vācijā

13.05.2024.

Babītes jauktais koris “Atskaņa” no 4. līdz 14. maijam viesojās Vācijas pilsētiņā Lindenholzhausenā, kur norisinājās koru konkurss-festivāls “Harmonija”. Šis konkurss-festivāls starptautiskā mērogā notiek kopš 1981. gada un tajā līdz šim ir piedalījušies arī vairāki kori no Latvijas, t. sk. labi zināmais jauniešu koris “Kamēr”.

Šogad konkursā koris “Atskaņa” piedalījās jaukto koru un folkloras kategorijās, kā arī uzstājās vairākos festivāla koncertos. Koris aizvadīja arī divus solo koncertus - Einbekas un Šupbahas baznīcās, Limburgā uz brīvdabas skatuves.

Kora dalībnieki tumšās drēbēs brīvdabā pie gaišas baznīcas

Konkurence festivālā bija patiesi sīva, tajā piedalījās daudzi pieredzējuši kori. Kora “Atskaņa” sniegums tika silti uzņemts ar skaļiem aplausiem un rezultātā abās kategorijās izcīnītas bronzas godalgas.

Koris krāsainos tērpos pie konkursa logo

Sirsnīgi sveicam un sakām paldies par ieguldīto darbu ikvienam kora dziedātājam, diriģentei Gintai Pētersonei, kormeistarei Ritai Birzulei un vokālajam pedagogam Robertam Hansonam! Paldies konkursa koncertmeistaram Kristianam Patrikam Krastiņam! 

Kora vadītāji tautas tērpos uz pilsētas ēku fona