Attīstības un plānošanas nodaļa aicina darbā vadītāja palīgu

25.11.2021.

Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļa aicina darbā uz nenoteiktu laiku

VADĪTĀJA PALĪGU/-DZI

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība;
  • vēlama pieredze valsts vai pašvaldības darbā;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, precizitāte un orientācija uz rezultātu;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, t.sk. spēja koncentrēti noformulēt un sagatavot rakstveida protokolu;
  • teicamas prasmes darbā ar MS Office programmatūru, pārzināt Powerpoint;
  • Attīstības un plānošanas nodaļa organizē darbu teritorijas plānošanas, zemes ierīcības, stratēģiskās vadības, vides aizsardzības, ģeotelpiskās informācijas sistēmas un projektu vadības jomās, līdz ar to par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība vai iepriekšēja pieredze  kādā no šīm jomām.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt pienākumus, kas saistīti ar sapulču, darba grupu, konsultatīvo padomju un citu sanāksmju organizēšanu un protokolēšanu;
  • vizuāli grafisko materiālu noformēšana, prezentāciju sagatavošana;
  • veikt nodaļas dokumentu pārvaldību un uzraudzību;
  • gatavot vēstules, konsultēt iedzīvotājus, gatavot izziņas valsts pārvaldes iestādēm, piedalīties komandas darbā nodaļas ietvaros u.tml.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu augošā novadā;
  • darba alga pirms nodokļu nomaksas 1000 eiro pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika 1100 eiro);
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Darba vieta: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja palīgs” sūtīt līdz 29.novembrim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv