Aicina darbā datorsistēmu un datortīklu administratoru/-i

13.01.2022.

Mārupes novada pašvaldības Centrālā administrācija aicina darbā uz nenoteiktu laiku

DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORU/-I

Prasības pretendentiem:
•    augstākā izglītība vai 1.līmeņa izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
•    praktiska darba pieredze lietotāju datortehnikas un datorsistēmu nodrošinājuma atbalsta sniegšanā;
•    vēlama darba pieredze Doclogix sistēmas administrēšanā;
•    labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
•    uz sadarbību orientēta personība, spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
•    teicamas valsts valodas zināšanas.

Galvenie darba pienākumi:
•    nodrošināt dokumentu un procesu vadības sistēmas DocLogix administrēšanu un sistēmas lietotāju atbalstu;
•    nodrošināt pašvaldības iestāžu lietotāju atbalstu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā, t.sk.:
-    saņemt, izvērtēt, apstrādāt problēmu pieteikumus;
-    telefoniski, ar e-pasta vai ar attālinātās piekļuves starpniecību konsultēt lietotājus problēmsituācijās;
-    nodrošināt tehnisko atbalstu multimediju iekārtu/projektoru, sanāksmju nodrošinājuma aprīkojuma izmantošanas laikā;
-    veikt datortehnikas un biroja tehnikas uzstādīšanu un uzturēšanu, nodrošināt diagnostiku un remontu;
-    veikt datortīkla un lietojumprogrammatūras uzstādīšanu, uzturēšanu un lietojum atbalstu.
•    izstrādāt prasības informācijas tehnoloģiju risinājumiem;
•    veikt datortehnikas un biroja tehnikas resursu plānošanu, izstrādāt iepirkumu tehniskās specifikācijas.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • darba algu pirms nodokļu nomaksas no 1 647 eiro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Darba vieta: Daugavas  ielā 29, Mārupē, Mārupes pagastā, vai Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Mārupes novadā

Pieteikuma vēstuli un dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV) ar norādi “Datorsistēmu un datortīklu administrators” sūtīt līdz 2022. gada 26. janvārim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka divunedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv