11. augustā aicina uz tiešsaistes sarunu “Atbildīga iešana dabā un attieksme pret dabu”

04.08.2022.

Projektā “Par aktīvām ģimenēm” 11. augustā plkst. 19.00 ar ekspertiem notiks jau trešā Facebook LIVE saruna par tēmu “Atbildīga iešana dabā un attieksme pret dabu”. 

11.aug.

 

Vecākiem, dodoties jebkādā pārgājienā, ir jāsaskaras ar izaicinājumu, ne tikai saplānojot piemērotu maršrutu, bet arī tiekot galā ar nepieciešamo ekipējumu, pārtiku, ar bērnam vajadzīgo emocionālo atbalstu u.c. aspektiem, kas nereti attur ģimenēm aktīvi pavadīt kvalitatīvi kopā laiku. Tādēļ, lai sniegtu nepieciešamās zināšanas un iedvesmu uzdrīkstēties, veicinot ģimenēm kopā aktīvi pavadīt laiku dabā, mazinot iekšējo spriedzi ģimenē un uzlabot savu veselību - fizisko, garīgo, 11. augustā plkst. 19.00 Facebook tiešsaistē kopā ar aktīva dzīvesveida piekritēju, 3 bērnu mammu Aiju Banderi sarunā piedalīsies eksperts, Dabas aizsardzības pārvaldes pārstāve Linda Liepiņa, lai kopīgi atbildētu uz jautājumiem: 

  • Kā atbildīgi doties dabā? 
  • Cilvēku darbību ietekme uz dabu? 
  • Kur drīkst un kur nedrīkst atpūsties pie dabas? 
  • Kādi ir bīstamie augi? u.c.

Vebināra tiešraide notiks biedrības “Pierīgas partnerība” Facebook.com kontā, un to var skatīties ikviens bez maksas.


Projekta “Par aktīvām ģimenēm” ietvaros aicina ģimenes piedalīties arī pārgājienā Piņķos, kur būs iespēja iepazīt vietēji apkaimi pārgājiena vadītāja Māra Rešņa pavadībā, kas apvienojumā ar radošām darbnīcām un aktīvu uzdevumu spēlēm uzlabos ģimeņu fizisko un emocionālo pašsajūtu. Dalība ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots. PIETEIKUMA anketa: https://ej.uz/SIFPinki 

Projektu "Par aktīvām ģimenēm" īsteno biedrība "Pierīgas Partnerība" sadarbībā ar biedrību „Jaunolaines attīstībai. Projekts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2022.LV/ĢDP/51.

Informāciju sagatavoja:
Zane Dresmane
Biedrība “Pierīgas partnerība”
Tālr. nr.  +371 29785691
E-pasts: zane@pierigaspartneriba.lv