Sports

Svētdien golfa laukumā “Viesturi” aizvadītas sacensības par Mārupes kausu golfā

07.09.2020.

Svētdien, 6.septembrī, Mārupes novadā Golfa laukumā “Viesturi” norisinājās Mārupes kausa izcīņa golfā, kas pulcēja 56 golfa spēles piekritējus no visas Latvijas, lai cīnītos par Mārupes ceļojošo kausu. Lai gan svētdienas laikapstākļi golfa spēlētājus tiešām lutināja, uz laukuma spēle ritēja spraigi un gaisā virmoja emocijas.  Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un dalību!

golfs foto

golfs foto

golfs foto

golfs foto

golfs foto

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Lai gan Mārupes novads ir salīdzinoši neliels Pierīgas novads, mēs varam lepoties ar plašu aktīvās atpūtas un sporta piedāvājuma klāstu, tajā skaitā laukumu golfa spēlēs piekritējiem. Jāatgādina, ka Golfa laukums “Viesturi”, kas atradis savu mājvietu Mārupes novadā, ir vecākais laukums Latvijā. Esam gandarīti, ka varam atbalstīt un veicināt golfa spēles tradīciju mūsu novadā. Prieks arī par jauno paaudzi, kas šīs tradīcijas turpina un attīsta iemaņas golfā.” 

Sacensību ietvaros tika apbalvoti labākie golfa spēlētāji dāmu, kungu un jauniešu konkurencē. No spēlētāju vidus tika noskaidroti arī prasmīgākie Mārupes novada golfa spēlētāji, kas par savu dzīvesvietu izvēlējušies mūsu novadu.Sveicam uzvarētājus!

Mārupes kausa izcīņas rezultāti pieejami mājaslapā: https://www.golfsviesturi.lv/

Fotogalerija pieejama šeit.

Sacensības organizēja Golfa klubs “Viesturi” sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību.