Sports

Šonedēļ izšķirošas mājas spēles Mārupes sieviešu volejbola komandai

17.02.2015.

Pirmās līgas Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm patlaban norit beidzamās cīņas pamatturnīrā, kas nozīmē, ka tikai sešas spēcīgākās komandas marta beigās turpinās play-off cīņu par čempiona titulu.

Mūsu Mārupes Sporta centra sieviešu komanda pašreiz ieņem stabilu 4.vietu, aiz sevis atstājot tādas spēcīgas komandas kā Murjāņu Sporta Ģimnāziju, Madona/Heta komandu, Latvijas Universitāti, Rīgas Volejbola skolu un Liepājas Universitāti. Līderu pozīcijas aizvien saglabā Latvijas Lauksaimniecības Universitāte, Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija un Kuldīgas komanda. 

Mārupes sportistēm atlikušas vēl četras spēles pamatturnīrā – divas no tām tiks aizvadītas mājas zālē – 21.februārī Mārupes Sporta Centrā, Kantora ielā 97.

“Mājas spēles mums ir ļoti nozīmīgas, jo strauji tuvojas play-off un katrs punktiņš tabulā ir ļoti no svara. Pašreiz turamies ļoti labi! Un ļoti priecāsimies par atbalstītājiem mūsu spēlēs,” saka komandas pārstāve Līga Miķelsone.

Komanda priecāsies redzēt līdzjutējus un atbalstītājus uz spēlēm plkst.10.30 pret LSPA komandu un plkst.13.30 pret Madona/Heta komandu!

Volejbols sievietēm Mārupē