Sports

Seši mārupieši izcīna medaļas sezonas pirmajās BMX sacensībās

14.05.2019.

Nedēļas nogalē Zemgales Olimpiskā centra trasē Jelgavā notikušajā “SMScredit.lv” BMX čempionāta pirmajā posmā sasniegts jauns dalībnieku rekords – 364 dažāda vecuma riteņbraucēji. Viņu vidū bija arī vairāki desmiti Mārupes BMX kluba pārstāvju. Sešiem mārupiešiem sezonas pirmajās sacensībās Latvijā izdevās izcīnīt medaļas, informē portāls Apriņķis.lv.

Lielākos panākumus Mārupes BMX kluba braucēji guva B15/16 vecuma grupā jauniešiem, kurā pirmo vietu, uzvarot visos braucienos, izcīnīja Edvards Emīls Liberts, bet otrais, piekāpjoties kolēģim tikai finālā, bija Mārtiņš Zadraks, liecina Latvijas Riteņbraukšanas federācijas informācija.

Vēl vienu uzvaru CR17/29 krūzeru grupā Mārupes klubam nodrošināja Kristaps Ezītis. Otrās vietas savās vecuma grupās ieņēma Marks Švalkovskis (B7) un Markuss Domorackis (B10), trešais M17+ grupā bija Kristaps Ezītis.

No mārupiešiem tuvu goda pjedestālam bija arī Elizabete Kande un Edgars Regzdiņš (ceturtās vietas attiecīgi G7-8 un B13) grupās, kā arī Jorens Dimze, Adrians Jermakovs un Noa Laake (piektās vietas B7, B12 un B14 grupās).

Šosezon “SMScredit.lv” BMX čempionātā iekļauti septiņi posmi – otrais paredzēts 25.maijā Ventspilī, bet trešais 8.jūnijā Mārupē. Šīs sacensības galvenokārt orientētas uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem, taču posmos startē arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp Latvijas izlases sportisti.

bmx

Foto - Mārupes BMX klubs