Sports

Pierīgā labākā dambretē ir Mārupe

02.02.2015.

Svētdien, 1.februārī, Salaspilī norisinājās Pierīgas novadu 2015. gada sporta spēles dambretē. Turnīrā par uzvarētājiem kļuva mārupieši, kuri pagājušā gadā bija palikuši pēdējā vietā, vēsta portāls Aprinkis.lv.

Turnīra nolikums paredzēja, ka katru komandu pārstāv četri dambretisti, no kuriem vismaz vienai bija jābūt dāmai. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem komandas sastāvā šoreiz drīkstēja pieteikt vienu "leģionāru" jeb dambretistu, kurš īsti neatbilst ierastajam Pierīgas novadu spēļu dalībnieku statusam (novadā dzīvo, strādā vai pārstāv vietējo sporta klubu).

Mārupes komanda dambretē 2015

Mārupes dambretistu komanda

Turnīra noslēgumā izrādījās, ka vienādu punktu skaitu – pa 12 no 14 iespējamiem – ieguvuši Mārupes un Babītes novada dambretisti, kuri bija izcīnījuši piecas uzvaras un divreiz nospēlējuši neizšķirti, tajā skaitā savā starpā. Mārupes komandas čempionu sastāvā spēlēja Vitālijs Kravcovs, Jevgeņijs Matvējevs, Raimonds Klimāvičs un Ginta Štrāla. Medaļas gūtas arī individuālajos vērtējumos – attiecīgi pirmās vietas izcīnīja Jevgeņijs Matvējevs  un Raimonds Klimāvičs, bet otro – Ginta Štrāla.