Sports

No 1.jūnija Ghetto Games atgriežas Mārupē!

31.05.2015.

No 1. jūnija līdz 31. augustam ar Mārupes novada Domes atbalstu jau otro gadu pēc kārtas Mārupē norisināsies Ghetto Games turnīri, kuros spēkiem varēs mēroties kā florbolisti, tā futbolisti. Jaunums šajā sezona ir Ghetto Games organizētie bezmaksas treniņi basketbolā, florbolā, kā arī fitnesa treniņi, uz kuriem aicināts ikviens interesents. Otrās sezonas oficiālā atklāšana notiks 8. jūnijā plkst. 18.00 pie Mārupes vidusskolas, Kantora ielā 97.

Bezmaksas basketbola, florbola un fitnesa treniņu grafiks Mārupē

Sākot ar 1.jūniju Ghetto Floorball un Ghetto Football turnīri katru pirmdienu notiks Mārupē un Jaunmārupē. Superfinālā, kas Mārupē norisināsies 31.augustā, sezonas kopvērtējumā Vecākās grupas stiprākās komandas sacentīsies par divām vērtīgām balvām: Ghetto Floorball 1.vietas ieguvēji iegūs ceļojumu uz Spāniju, bet Ghetto Football 1.vietas ieguvēji – 1000 eiro naudas balvu.

Ghetto Games atklāšana Mārupē 2014

Ghetto Floorball pirmdienās plkst. 18.00 norisināsies Mārupes vidusskolas stāvlaukumā, Kantora ielā 97. Šajā sporta veidā paredzētas trīs vecuma grupas: U13 (2002. gadā dzimušajiem un jaunākiem), U16 (1999. gadā dzimušajiem un jaunākiem), kā arī Vecākā grupa. Katrā vecuma grupā noteikts arī maksimālais komandu skaits – U13 un U16 spēles varēs aizvadīt 10 komandas katrā vecuma grupā, bet Vecākajā grupā maksimālais komandu skaits ir 30.

Ghetto Football formāts atšķiras no Grīziņkalnā ierastā, jo šeit savā starpā sacentīsies komandas septiņu spēlētāju sastāvā. Spēles tiks aizvadītas katru pirmdienu no plkst.19.00 Jaunmārupes futbola stadionā, Īvju ielā 5/7. Lai komanda varētu piedalīties turnīrā, visiem spēlētājiem jābūt sasniegušiem 16 gadu vecumu, jo spēles aizritēs tikai vienā vecuma grupā. Maksimālais komandu skaits, kas katru pirmdienas vakaru varēs piedalīties turnīrā, ir 18.

Ghetto iestājas par veselu sabiedrību. Par tādu, kura nodarbojas ar sportu, ir motivēta, liek lietā galvu, pievēršas veselīgam dzīves veidam, tieši tāpēc šogad ir padomāts par plašām treniņu iespējām. Katru otrdienu plkst. 19.00 pie BMX trases, Tīraines Dārzi 6, un katru svētdienu plkst. 11.00 Jaunmārupes pamatskolas stadionā, Mazcenu alejā 4a, tiks organizēti basketbola treniņi Matīsa Rožlapas vadībā. Katru piektdienu plkst.18.00 Mārupes vidusskolas stāvlaukumā ikvienam būs iespēja uzlabot savas florbola prasmes Jāņa Jansona vadībā.

Tiem, kuri neizraujas ar nevienu no šiem sporta veidiem vai vēlas trenēties papildus, būs iespēja apmkelēt trīs dažādu slodžu fitnesa treniņus. Pirmdienās un ceturtdienās plkst.19.00 Mārupes vidusskolas Futbola laukumā notiks mazas intensitātes treniņi, trešdienās plkst.19.00 un svētdienās plkst.11.00 Tīraines sporta laukumā, Viršu ielā 20, sportot gribētāji varēs piedalīties vidējas intensitātes treniņos, bet otrdienās un ceturtdienās plkst.19.00 Skultes stadionā, Skultes ielā 20, tiks gaidīts ikviens, kurš jūtas gatavs kārtīgam augstas intensitātes treniņu.

Ghetto Games šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga šovasar tiek organizēti teju 70 pasākumi, kas tūkstošiem jauniešu būs iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt brīvo laiku.

Atbalsta: Mārupes novada Dome, Latvijas Nafta, adidas, Armet, ProNets, MAXIMA, VEF, Sprite, Super Viva, Pro Basketball, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Latvijas Tautas sporta asociācija, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Izglītības un zinātnes ministrija.

Informē: Draugiem.lv, JCDeacaux, TVNET, sportacentrs.com, YOUNG.LV, Sporta avīze, Forum Cinemas, Salidzini.lv, Rīgas Viļņi