Sports

Mārupiete Anete Namiķe un Varvara Brailko izcīna pirmo vietu Igaunijas čempionāta pludmales volejbolā posmā Tallinā

01.07.2020.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas galvaspilsētā risinājās šīs valsts kausa otrais posms pludmales volejbolā, kur sieviešu konkurencē uzvarēja Latvijas duets un Varvara Brailko un mārupiete Anete Namiķe.

volejbols

Foto: Gertrud Alatare, volley.ee

Sieviešu turnīrā Tallinā triumfēja pērnā gada U18 Eiropas čempionāta piektās vietas īpašnieces Varvara Brailko/Anete Namiķe. Ko jums nozīmē šis zelts Tallinā? "Fantastiski, bet netika izvirzīts tāds mērķis šajā turnīrā, kas mums bija pirmais šajā vasarā. Mēs spēlējām, lieliski, ka tas beidzās šādi," atzina Anete Namiķe. Finālā izdevās salīdzinoši viegli pieveikt Eiropas čempioni Anastasiju Kravčenoku, kura šoreiz spēlēja kopā ar lietuviešu aizsardzi Vīteni Vitkauskaiti. "Viņas abas ir aizsardzes un līdz šim varbūt nebija spēlējušas blokā. Mums bija vieglāk, ka viņām nebija bloka."

Kādi ir jūsu mērķi kā pludmales volejbolistēm? "Nezinām, kādas sacensības notiks šajā sezonā. Bet domāju, ka spēlēsim "U" vecuma Eiropas un pasaules čempionātos. Tie ir mūsu mērķi šogad," atzina Varvara Brailko, kura tika oficiāli pasludināta par aizvadītā Tallinas sieviešu turnīra MVP.

Avots: www.sportacentrs.com