Sports

Mārupieši no Brīvības rogaininga sacensībām Jaunpiebalgā pārved divas medaļas

19.11.2019.

2019. gada 16. novembrī komandas no 14 Latvijas pašvaldībām satikās, lai Jaunpiebalgā un tās ainaviskajā apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu. 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem šajā miglainajā novembra dienā noskaidroja uzvarētājus Latvijas ceturtajā Pašvaldību kausa izcīņā.

rogainings

Foto: Mareks Gaļinovskis / FotoManLV

Par kausa ieguvi 4 stundu distancē sacentās 14 no Latvijas pašvaldībām - drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās. Lielākā pārstāvniecība bija mājiniekiem - Jaunpiebalgas novadam, bet no viesiem - Mārupes novadam, tai pat laikā tālāko ceļu uz Jaunpiebalgu mēroja komandas no Durbes un Saldus novadiem. Kārļa Miesnieka iecienītās ainavas no Viņķu kalna, Gaujas līkločus, Kupolmājas, Jēču kalna skatus, Piebalgas puses mežus un laukus iepazina arī pašvaldību komandas no Kandavas, Olaines, Saulkrastu, Kocēnu, Tukuma, Gulbenes, Apes, Alūksnes, Madonas un Vecpiebalgas novadiem.

Uzvarētāju balvas vīriešu komandu konkurencē izcīnīja mājinieki - Jaunpiebalgas pašvaldības pārstāvji, sieviešu komandu konkurencē – Gulbenes novads, bet jauktajā – Kocēnu novads!

rog

rog

Mārupieši mājās pārveda divas medaļas – trešo vietu 4 stundu distancē sieviešu konkurencē (WV4 grupā) ieguva Mārupes lapsiņas (Ilze Kremere un Ieva Simsone), savukārt vīru konkurencē (MSV4 grupā) Sirsnīgie mārupieši (Jānis Lagzdkalns un Valdis Sirsninš) iegūta godpilnā otrā vieta.

Kā jau katru Brīvības rogainingu - ieguvēji ir visi, bet uzvarētājs var būt tikai viens. Un 2019. gadā Brīvības rogaininga Pašvaldības kausu ieguva Apes novada pašvaldība. Otro vietu ieguva Saldus novads, bet trešo- Kocēnu novads.

Rezultāti publicēti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/

Uz tikšanos nākamajā gadā 14.novembrī Kuldīgā!

 

COK Silva un Jaunpiebalgas novada pašvaldība