Sports

Babītes Sporta kompleksa audzēkņu panākumi sporta sacensībās

28.04.2022.

Fināls pludmales volejbolās telpās meitenēm

Babītes sporta kompleksa pludmales volejbolistes noslēgušas dalību Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā telpās U-16, U-18 un U-20 vecuma grupās. 26.  martā RUUKKI pludmales centrā risinājās fināla sacensības U-16 un U-20 vecuma grupām.

U-16 grupā labāko sniegumu parādija Nellija Lapsa kopā ar Emīliju Jaudzemi, ierindojoties dalītajā 5.-8.vietā, savukārt U-20 vecuma grupā par čempionēm kļuva Kitija Martini-Ādamsone kopā ar Danielu Konstantinovu (Beach Box Gepardi) (attēlā). 3.vietu ieguva Tīna Valerte kopā ar Māru Blaku. 2. aprīlī  finālsacensības notika U-18 vecuma grupai un arī šeit uzvaras laurus plūca un par čempionēm kļuva Kitija Martini-Ādamsone kopā ar Danielu Konstantinovu (Beach Box Gepardi). Paldies treneriem par ieguldīto darbu un veiksmīgus turpmākos startus!

Ādamsone Konstantinova

Foto: Pēteris Plūme

 

Latvijas sieviešu telpu futbola izlasē - Babītes SK futbolistes

Pirmo reizi Latvijas futbola federācija 2022. gadā ir pieteikusi dalību UEFA kvalifikācijas turnīrā telpu futbolā sievietēm. Pēc izlozes Latvijas valstsvienība ir ielozēta A grupā ar Nīderlandes, Serbijas un Ziemeļīrijas izlasēm. Kvalifikācijas turnīrs notiks no 10. līdz 15. maijam Serbijā. Latvijas sieviešu nacionālās telpu futbola izlases sastāvā iekļautas arī divas Babītes SK spēlētājas Jekaterina Ponomarenko un Līna Kuzmina.

L.Kuzimina

Līna Kuzmina. Foto: LFF

J.Ponomarenko

Vārtsargs Jekaterina Ponomarenko. Foto: LFF

Peldēšanas sacensību uzvarētāji

Babītes Sporta kompleksā 19. aprīlī norisinājās peldēšanas sacensības Babītes Sporta kompleksa audzēkņiem. Pavisam sacensībās piedalījās 25 peldētāji un tika sadalīti pieci medaļu komplekti. Par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva Marta Šadurska, Markuss Kuzmičs, Kate Voļska, Martins Ekimanis un Emīls Ķiģelis.

BSK peldētāji

Foto: Ilze Ķiploka

Plašāk par Babītes Sporta kompleksa audzēkņu sasniegumiem ŠEIT

 

Babītes Sporta kompleksā vairākiem bērniem un jauniešiem no Ukrainas, kuri patvēruma meklējumos no kara postītās valsts  ir apmetušies Mārupes novadā, kopš marta piedāvā iespēju nodarboties ar ierastajām sporta aktivitātēm sporta interešu izglītības programmās. Patlaban dažādās vecuma grupās bērni spēlē pludmales volejbolu un futbolu.

Tāpat Babītes Sporta komplekss Ukrainas iedzīvotājiem sniedz informāciju arī par citām Mārupes novada teritorijā esošajām sporta organizācijām, kas piedāvā vēl citas iespējas nodarboties ar sportu.

 

Sandra Breikša, 

Babītes Sporta kompleksa vadītāja vietniece