Sports

Arī šogad LBL2 Mārupes komandas mērķis ir medaļas

02.01.2015.

Ar labākajiem rezultātiem Mārupes Sporta centra basketbola komandai noslēdzies LBL Otrās divīzijas (LBL2) pirmais posms. Panākumus palīdzējis gūt komandas jaunais uzbrucējs Armands Seņkāns, kam novembrī piešķirts LBL2 vērtīgākā spēlētāja tituls.

Armands Seņkāns

Komandai Armands pievienojies šogad, pēc piecu gadu spēlēšanas LBL Pirmajā divīzijā (LBL1), basketbola kluba “Jelgava” sastāvā. Kā stāsta pats sportists, ar izvēli jūtas apmierināts, jo iepriekš gūta trauma šogad nebūtu ļāvusi pilnvērtīgi startēt LBL1.

Vaicāts par LBL2 līmeni, Armanda skatījumā tas ir tikai audzis: “Ir daudz jaunu, perspektīvu spēlētāju, kuri labāk izvēlas palikt Latvijā, bet augtākajai līgai viņi nav vēl gatavi. Izvēloties spēlēt LBL2, viņi grib sevi pierādīt, līdz ar to laukumā ir saturīga spēle. Ja kādreiz par medaļām cīnījās izteikti viena līdz divas komandas, tad šobrīd uzvarēt var gandrīz jebkura, līmenis ir tikai cēlies.”

Zināms, ka pagājušajā gadā Mārupes komanda LBL2 izcīnīja godpilno trešo vietu. Kā apliecina komandas uzbrucējs, arī šogad mērķis ir tikai medaļas un noteikti augstākā kaluma – zelta. Par iegūto mēneša labākā spēlētāja titulu Armands saka, ka viens to nebūtu paveicis: “Jāuzvar ir komandai, un vienam otram ir jāpalīdz – mums tas sanāk.”