Sabiedrība

Korim "Skaņa" zelta diploms XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos

09.07.2015.

Startējot XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru karos, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas koris "Skaņa" 5.-9.klašu grupā ieguvis zelta diplomu.

Koris Skaņa

Koris diriģentes Ingas Graumanes vadībā Dziesmu svētkos piedalās pirmo reizi un Latvijas mērogā sevi pierādījis kā trešo labāko savā grupā. Koru karos Latviešu biedrības namā piedalījās kopumā 75 kori, kuri atlases skatēs bija saņēmuši augstāko žūrijas vērtējumu.

Diploms

Ar kori konkursā kopā bija koncertmeistare Madara Kalniņa. Kā stāsta kora vadītāja I.Graumane, "gatavojoties koru skates finālam spraigā un interesantā darbā aizritējis vesels mēnesis. Šis laiks saliedēja kora kolektīvu. Meitenes ir kļuvušas draudzīgākas, izpalīdzīgākas un ir izveidojusies stabila dziedātāju komanda. Arī mākslinieciskā ziņā koris ir sasniedzis jaunas virsotnes, un ieguldītais darbs ir vainagojies ar panākumiem".

Pārstāvot Mārupes novadu, šogad svētkos piedalās četri kori, viens kamerorķestris, trīs tautas deju kolektīvi, kā arī divu vizuālās mākslas pulciņu audzēkņi ar tērpu kolekcijām.

Novēlam korim "Skaņa” skaistus svētkus, skanīgas balsis un panākumus arī turpmāk!