Sabiedrība

Bezpilota lidaparātu ražotājs "UAV FACTORY" aicina jauniešus Atvērto durvju dienās apmeklēt ražotni

26.03.2019.

uavNo 8.aprīļa līdz 12.aprīlim jau 12.gadu visā Latvijā norisināsies Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos. Prakse.lv rīkotajā aktivitātē iesaistījies arī bezpilota lidaparātu ražotājs "UAV FACTORY", kas atrodas Mārupes novadā.

"UAV FACTORY" aicina jauniešus un citus interesentus Atvērto durvju dienās apmeklēt savu ražotni.

Ekskursijas ražotnē plānotas 9.aprīlī plkst. 10:00; 12:00; 14:00, kur tiks gaidīti ražošanas, elektronikas, mehānikas, materiālzinātnes, aviācijas un citu programmu pēdējo kursu studenti un absolventi, kas vēlētos kopīgi strādāt pie augsto tehnoloģiju izstrādes un ražošanas.

Pieteikties iespējams portālā prakse.lv vai rakstot uz e-pastu: hr@uavfactory.com.

Par uzņēmumu SIA “UAV FACTORY

Uzņēmums no 2016.gada nogales ir reģistrēts un atrodas Mārupes novadā. Nodarbina vairāk kā 60 darbiniekus, 2019.gadā uzņēmums plāno palielināt darbinieku skaitu vismaz par 30%, kā arī palielināt ražošanas apjomu apmēram divas reizes. Līdz ar to Mārupes novadā ir parādījies nopietns un augošs inovators - uzņēmums, kas ražo tehnoloģiski attīstītus un konkurētspējīgus bezpilota lidaparātus. UAV FACTORY ir līderis starp "dronu" ražošanas nozares lielākajiem uzņēmumiem. Savu unikālo, inovatīvo produktu uzņēmums pamatā eksportē, kopumā produktu piegādā klientiem vairāk nekā 50 valstīs.