Projektu konkursa “Mārupe-mūsu mājas 2020” ietvaros aizvadīts vebinārs mazajiem uzņēmējiem

06.05.2020.

Kad projekts “Bezmaksas lekciju un meistarklašu cikls Mārupes iedzīvotājiem” tika uzrakstīts un arī saņemta priecīgā ziņa par finansējuma piešķiršanu, vēl nenojautām, ka būs jāveic korekcijas pasākuma norisē. Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī tomēr nevēlējāmies atlikt projekta realizāciju uz nenoteiktu laiku, tāpēc nolēmām ne tikai rīkot pirmo lekciju tiešsaistes vebināra formātā, bet arī pielāgot saturu – “Veiksmīgs zīmols krīzes laikā”, lai tas būtu pēc iespējas noderīgāks mazajiem un dzīvesstila uzņēmējiem, kuri šobrīd saskarās ar daudz neskaidriem jautājumiem, tai skaitā – kā izdzīvot cauri krīzei?

mmm

Vebināru vadīja digitālā mārketinga konsultante ar plašu starptautisku pieredzi – Katrīne Zane Geidmane. Liels prieks, ka bija ļoti liela interese no dalībnieku puses, saņēmām gandrīz 100 pieteikumus un arī tiešsaistei pieslēdzās ļoti liels skaits. Lektore saturu bija gatavojusi tik rūpīgi, ka vebinārs ieilga uz 3.5h un dalībniekiem bija arī iespēja pieteikties uz gadījuma izpēti, lai saņemtu konkrētus praktiskus padomus šī brīža situācijai un uzņēmuma specifikai. Vebinārā lektore piedāvāja konkrētus soļus, ko ikviens mazais uzņēmums var veikt, lai izdzīvotu cauri krīzei - radītu spēcīgu mārketinga un sociālo tīklu stratēģiju un pielāgotu to krīzes apstākļiem. Arī pasākuma dalībnieki ļoti atzinīgi vērtēja saturu, gan vebināra laikā, gan iesūtot atsauksmes – “Vebinārs noteikti bija noderīgs un pasniedzēja kompetenta un ieinteresēta. Nebiju gaidījusi konkrētas atbildes. Vairāk cerēju gūt iedvesmu un sadzirdēt par jauniem ceļiem. Paldies, to arī ieguvu!” Šo pasākumu, lai arī neklātienes vidē tomēr caurstrāvoja ļoti pozitīva atmosfēra un dalībnieku savstarpēja atbalsta paušana, pat sadarbību veidošanas rosināšana. Kā piemēram bērnu radošo komplektu ražotāji saņēma ne tikai pasūtījumu, bet arī reālu sadarbības piedāvājumu, komentē Liene no “Fox the maker”: “Ļoti labs, apjomīgs pasākums, kompetenta, aizraujoša lektore. Kopumā kvalitatīvs saturs un laba deva lietderīgas informācijas, ko izmantot darbam turpmāk. Un, protams, motivācija ar iespēju atbalstīt, motivēt citus biznesus, jo mēs visi šo piedzīvojam kopā.”

Ja tā sanācis, ka informācija par dalību tiešsaistes pasākumā, kas norisinājās 28. aprīlī nav Jūs sasniegusi, bet vebināra saturs šķiet aktuāls un vērtīgs, tad sazinieties ar Biznesa Vēstniecību, lai saņemtu video ierakstu.

Pasākumu organizēja biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada domi, projekta "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros. Pasākumu finansēja Mārupes pašvaldība. Sekojiet informācijai, jau drīzumā plānoti arī citi pasākumi šī projekta ietvaros.

mmm