Pieteikšanās nometnē beigusies! Šodien, 18. jūlijā, plkst. 10.00 sākas pieteikšanās bezmaksas veselības veicināšanas nometnei Mārupes pamatskolā

18.07.2023.
vasaras nometne

Pieteikšanās nometnei beigusies! Šoreiz visas vietas tika rezervētas nepilnas minūtes laikā. Informāciju par bērna uzņemšanu nometnē vai gaidītāju rindā saņemsiet 3 (trīs) darbadienu laikā.

 

Mārupes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Jaunie apvāršņi” aicina apmeklēt bezmaksas veselības veicināšanas nometni.

Laiks: piecas darba dienas no 14. augusta līdz 18. augustam (no plkst. 8.30 līdz 17.00)

Vieta: Mārupes pamatskolas iekštelpas un ārtelpas (adrese: Viskalnu iela 7, Tīraine, Mārupes pagasts, Mārupes novads)

Organizators: biedrība “Jaunie apvāršņi”

Nometnes filozofija “Rūpējies par savu ķermeni. Tā ir vienīgā vieta, kur tev jādzīvo!” (Džims Rons). Nometnes mērķis ir nodrošināt Mārupes novada bērniem iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku, satiekot klātienē vienaudžus un iesaistoties kopīgās fiziskajās aktivitātēs, kas valsīt noteikto ierobežojumu dēļ bija ilgstoši liegts un negatīvi ietekmēja bērnu garīgo un fizisko veselību, papildus apgūstot zināšanas ar veselību saistītos jautājumos, tādejādi veicinot ikdienas paradumus dzīvot veselīgāk.

Dalībnieku vecums: 7 – 11 gadi

Dalībnieku skaits nometnē: 30 bērni

Piesaki dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA FORMU (forma tiks atvērta plkst. 10.00). Iespēja pieteikties tiks slēgta, tiklīdz būs pieteikts maksimālais dalībnieku skaits – 30 (+ 5 rezervisti)):

Tiesības piedalīties nometnē tiks piešķirtas pieteikumu iesniegšanas secībā.

Dalība nometnē ir bez maksas. To 100 % finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros.

Attīstības un plānošanas pārvalde