Babītes pagasta ciematā Lapsas aizvadīta sportiska vasara un tās noslēgumā – 26. augustā – ģimeniska sporta diena

04.09.2023.

Mārupes novada pašvaldības konkursa "Mārupe – mūsu mājas 2023" ietvaros Mārupes novada iedzīvotājiem laika posmā no 2023. gada jūnija līdz septembrim ciematā Lapsas notika bezmaksas treniņi divas reizes nedēļā - pusdienlaikā un vakaros. Iedzīvotājiem bija iespēja  izmēģināt, iespējams, vēl nezināmu sporta veidu – aerial (gaisa) jogu, kā arī fiziskās sagatavotības treniņus sertificētas treneres Laumas Simonas Vēveres vadībā.

Savukārt 26. august, projekta noslēgumā, Mārupes novada ciematā Lapsas norisinājās sporta dienas pasākums, kurā tika aizvadītas sportiskas aktivitātes gan komandās, gan individuāli, dalībniekiem sacenšoties dažādās disciplīnās – stafete, dvieļu bols un individuāli sportiski pārbaudījumi. Sporta dienas dalībnieki ieguva vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem – Coffee STOP, Foxy Gelato, Sievietes labsajūtai, Konfetti, kempings Dūšeļi, Baltā studija, A.Āboltiņas pēdu klīnika un Fly Mingo studija.

Lauma Simona Vēvere turpina vadīt sporta nodarbības un pasākumus ciematā Lapsas savā sporta Fly Mingo studijā, kas atrodas meža malā ainaviskā un harmoniskā vidē. Mārupes novada iedzīvotāji ir laipni gaidīti Laumas namiņā izmēģināt aerial (gaisa) jogu gan individuāli, gan organizēt kopā dzimšanas dienas un citus pasākumus sportiskā gaisotnē!

Vairāk informācijas par Fly Mingo studiju var atrast šeit: https://www.instagram.com/flymingostudio/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ%3D%3D

Projektu iesniedza un vadīja Mārupes novada ciemata Lapsas iedzīvotāja Maija Titava, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un sportiskas aktivitātes, kā arī veicinot iedzīvotāju sadraudzību un vietējās kopienas attīstību.

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto