Filma "Latviešu strēlnieka stāsts"

"Vietvalži", Spuņciems, Salas pagasts, Mārupes novads

“Latviešu strēlnieka stāsts” turpinās


No 25. novembra līdz 2022. gada 31. janvārim Eduarda Pāvula memoriālā izstāde piedāvā īpašu pasākumu – noskatīties filmu “Latviešu strēlnieka stāsts” un uzzināt par tās tapšanu, filmas veidotājiem un vēsturiskajiem notikumiem, kas atainoti filmā. Novembris ir mūsu valstiskuma un patriotisma mēnesis, kad vairāk kā ierasts domājam par šīm tēmām, savukārt decembra un janvāra puteņos atceramies gan I Pasaules kara Ziemassvētku kaujas, gan 1991. gada janvāra barikādes. “Vietvalžos” vēsturi skatām gan caur mākslas darbu, gan personisku pārdzīvojumu un cilvēcisku stāstu prizmu, tāpēc uz šiem īpašajiem filmas seansiem aicināti visi interesenti – vai tā būtu ģimene vai draugu grupa, skolēnu klase vai deju kolektīvs. Seansa laiku un apmeklētāju skaitu saskaņosim, interesentiem piesakoties, zvanot uz tālruņa numuru 20387272 vai rakstot uz e-pasta adresi dace.ulpe@marupe.lv.

Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” apmeklējums notiek tikai epidemioloģiski drošā vidē (apmeklētājiem obligāti ir jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, kā arī personu apliecinošs dokuments). 

Dace Ulpe, Mārupes novada pašvaldības Babītes kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” Izstāžu zāles vadītāja

Piesaistītās kontaktpersonas
Piesaistītās datnes