"DZĪVĀ BIBLIOTĒKA – JĀNIS STREČS"

Biznesa Vēstniecība Mārupē

Projekta "Mārupe-mūsu mājas" ietvaros Biznesa Vēstniecība sadarbībā ar Mārupes novada domi aicina apmeklēt pasākumu "DZĪVĀ BIBLIOTĒKA – JĀNIS STREČS",

10. oktobrī plkst. 19.00 tikšanās ar leģendāro kino režisoru Jāni Streiču.

streics

Kurš gan ikdienā nav izmantojis citātu no leģendārās  filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, kurš gan neatceras žilbinoši skaisto Džūlijas Lambertes tēlu Vijas Artmanes atveidojumā filmā “Teātris” vai smeldzīgi sirsnīgos kadrus filmā “Cilvēka bērns”? Jā, mēs visi, jo šīs filmas jau folklorizējušās un ļoti dziļi iesakņojušās mūsu tautas apziņā.

Pirmo reizi ciklā “Dzīvā bibliotēka” viesosies kungs, līdz šim – pavasara pusē aizvadītas tikšanās ar burvīgajām dāmām – Olgu Dreģi, Inesi Ziņģīti un Viju Vētru. Pasākumā būs iespēja uzzināt, kur izcilais režisors smeļas iedvesmu un spēku, kas bijis dzinulis šo leģendāro filmu tapšanas procesā, par kino nozares aizkulisēm un kurioziem filmēšanas laukuma, kā arī - kāda saikne Streiča kungu saista ar Mārupes novadu. Neiztrūkstoša būs arī iespēja apmeklētājiem uzdot savus jautājumus un noslēgumā kopīgi nofotografēties.

Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās obligāta caur mājaslapu: www.biznesavestnieciba.com vai zvanot: t.26525475

"Biznesa Vēstniecība", Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupes novads.

Ieeja bezmaksas.