9. augustā Skultē | Izglītojošs pasākums "Brokastis ar speciālistu" par onkoloģisko slimību profilaksi 

Dienas centrs “Skulte” (Skultē, Skultes ielā 31) 

9. augustā no plkst. 10.00 līdz 12.00 dienas centrā “Skulte” notiks izglītojošs pasākums “Brokastis ar speciālistu”, kas veltīts onkoloģisko slimību profilaksei. 

Neformālā un draudzīgā gaisotnē, baudot brokastu uzkodas, dalībniekiem būs iespēja tikties ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani un ģimenes ārsti Dr. Rūtu Plaudi-Dedeli. Pasākuma laikā būs iespēja uzklausīt speciālistu viedokli un saņemt praktiskus padomus par veselības saglabāšanu un riska faktoru mazināšanu, kā arī uzdot sev aktuālus jautājumus. 

Šī ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par savlaicīgu slimību novēršanu, pievērst uzmanību savai ikdienas veselībai un pārrunāt būtiskus jautājumus ar speciālistiem. 

Norises vieta: dienas centrs “Skulte” (Skultē, Skultes ielā 31) 
Laiks: 10.00–12.00 
Pieteikšanās pasākumam, aizpildot anketu: https://ej.uz/brokastisarspecialistu_9_aug 

Lekcija tiks translēta arī tiešsaistē vietnē “Zoom”. 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot uz tālruņa numuru 20363482 (Agrita) vai e-pasta adresi biedriba.gribubut@gmail.com. 

Pasākumu organizē dzīves kvalitātes uzlabošanas un veselības veicināšanas biedrība “GRIBU BŪT”. 

Pievienojies sarunai par veselību un uzsāc dienu ar vērtīgām zināšanām un gardām brokastīm! 

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda Plus un valsts budžeta finansēta projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novada iedzīvotājiem” (Nr. 4.1.2.2/1/24/I/025) ietvaros. 

logo

 

 

 

 

 

afiša

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde