Janvāra izskaņā Babītes un Salas pagasta iedzīvotāji aicināti piedalīties elektrotehnikas un lielgabarīta atkritumu nodošanas akcijā

18.01.2024.

Kā ierasts, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Babītes un Salas pagastu iedzīvotājus piedalīties nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas nodošanas akcijā, kas janvārī notiks pašā mēneša izskaņā – 30. un 31. janvārī.

Iedzīvotāji tiek aicināti līdz 24. janvāra plkst. 17.00 pieteikt elektroiekārtu, lielgabarīta un sadzīvē radušos bīstamos atkritumu izvešanu, reģistrējoties ŠEIT vai zvanot uz tālruņa numuru: 8717, vai rakstot uz e-pasta adresi: babite@ecobaltiavide.lv. Piesakoties obligāti jānorāda nododamo atkritumu veids, aptuvenais apjoms un precīza savākšanas vieta (adrese).

Pieeja pieteiktajiem atkritumiem jānodrošina jau pirmajā akcijas dienā, 30. janvārī, no plkst. 7.00, novietojot tos blakus atkritumu konteineriem. Pieteikto atkritumu savākšana notiks 30. un 31. janvārī, sākot no plkst. 7.00, visas dienas garumā.

Akcijas laikā tiks savākti:

  • Sadzīves elektroiekārtas (ledusskapji, televizori, datori, monitori, plītis, putekļsūcēji utt.). Elektroiekārtām jābūt neizjauktām un ar visām piederošajām detaļām.
  • Lielgabarīta atkritumi – atkritumi, ko izmēru dēļ nevar ievietot atkritumu tvertnēs (mēbeles, matrači u.c.).
  • Sadzīvē radušies bīstamie atkritumi (baterijas un akumulatori, viens komplekts vieglo automašīnu riepu bez diskiem, spuldzes u.c.).

Veicot elektroiekārtu un lielgabarīta atkritumu izvešanu, netiks savākti cita veida atkritumi, kā piemēram, sadzīves atkritumi un būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis, logi u.c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā).

Pieteikt elektroiekārtu, lielo un bīstamo atkritumu izvešanu ir aicināts ikviens SIA “Eco Baltia vide” klients Babītes un Salas pagastā.

Vairāk informācijas, zvanot uz tālruņa numuru: 8717 vai rakstot uz e-pasta adresi: babite@ecobaltiavide.lv. Plašāku informāciju par citiem SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem atradīsiet ŠEIT.

SIA "Eco Baltia vide"