Divu dienu akcijas laikā Babītes un Salas pagastos savāktas 20,22 tonnas dažāda veida atkritumu

26.10.2023.

Saglabājot augstu iedzīvotāju interesi, divu dienu īstenotajā akcijā Mārupes novada Babītes un Salas pagastos savāktas vairāk nekā 20 tonnu dažāda veida atkritumu. Akciju organizēja vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide”, piedāvājot iedzīvotājiem bez maksas atbrīvoties no nederīgajām elektroiekārtām, lielgabarīta un sadzīvē radītiem bīstamajiem atkritumiem.

Lielgabarīta un nolietotās elektrotehnikas savākšanas akcija notika 19. un 20. oktobrī, akcijas laikā tika izvesti atkritumi no 196 adresēm. Visvairāk akcijas laikā tika nodotas nolietotas mēbeles un citi lielgabarīta atkritumi. Tāpat bija vērojama augsta iedzīvotāju interese nodot nolietotās riepas, kas arī tika savāktas akcijas ietvaros.

Iespēja Mārupes novada iedzīvotājiem bez maksas nodot lielgabarīta atkritumus un nolietoto elektrotehniku tiek nodrošināta četras reizes gadā. Salīdzinot ar iepriekš rīkotajām akcijām, iedzīvotāju aktivitāte vērtējama kā līdzvērtīga.

Nākamā iespēja izbraukuma akcijas veidā nodot šādus atkritumus bez maksas Babītes un Salas pagasta iedzīvotājiem būs janvārī, taču Mārupē un Mārupes pagastā šāda iespēja būs vēl šī gada decembrī. 

Plašāka informācija par citiem “Eco Baltia vide” pakalpojumiem un nodrošinātajām atkritumu šķirošanas iespējām, kā arī aktuālo informāciju iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.ecobaltiavide.lv. Vairāk informācijas, zvanot uz tālruņa numuru 8717 vai rakstot uz e-pasta adresi: babite@ecobaltiavide.lv vai marupe@ecobaltia.lv.

 

Papildu informācija:
Alise Zvaigzne
SIA “Eco Baltia vide”
sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālruņa numurs: 28780467
e-pasts: alise.zvaigzne@ecobaltiavide.lv

www.ecobaltiavide.lv

Foto autore: Ieva Makare