PII "Zeltrīti" aicina darbā māsu bērnu aprūpē

06.03.2024.

Mārupes novada pašvaldības Pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” aicina darbā

MĀSU BĒRNU APRŪPĒ (profesijas kods 2221 47, uz nenoteiktu laiku, 1 slodze – 40 h nedēļā)

Darba vietas adrese  – Gaujas iela 41, Mārupe, Mārupes novads

Darba pienākumi:

  • sniegt pirmo medicīnisko palīdzību bērniem un personālam;
  • veikt izglītojamo ikdienas apmeklējuma uzskaiti;
  • kopā ar administrāciju organizēt un nodrošināt kompleksos pasākumus bērnu dzīvības un drošības aizsardzībai;
  • kārtot normatīvajos aktos noteikto izglītojamo un darbinieku medicīnisko dokumentāciju;
  • kontrolēt higiēnas prasību ievērošanu iestādes telpās un teritorijā;
  • atbildēt par epidemioloģisko pasākumu ievērošanu;
  • uzraudzīt un kontrolēt ēdināšanas pakalpojuma kvalitāti;
  • popularizēt bērnu, viņu vecāku un personāla vidū veselīgu dzīvesveidu, iesaistoties iestādes mācību un audzināšanas procesā;
  • konsultēt vecākus bērnu veselības nostiprināšanas jautājumos;
  • citi pienākumi atbilstoši amata aprakstam.

 Prasības pretendentiem:

  • MK noteikumos noteiktā medicīniskā izglītība, reģistrācija Ārstniecības personu (māsu) reģistrā;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • vēlama pieredze darbā pirmsskolā.

Piedāvājam darbu mūsdienīgā izglītības iestādē, stabilu ikmēneša atalgojumu 1380 eiro pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi, veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika, sociālās garantijas – atvaļinājuma pabalstu 50% apmērā, līdz 10 papildatvaļinājuma dienām u.c.

Par mums vairāk: www.zeltriti.lv un https://www.facebook.com/PIIZeltriti

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: zeltriti@marupe.lv, tālruņa numuri saziņai: 67606210, 26532869, 27843904

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc CV izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Satiksme no Rīgas: 25. maršruta autobuss vai 5435. mikroautobuss līdz pieturai “PII Zeltrīti”.