PII "Lienīte" piedalās ekoprogrammā „Cūkmena detaktīvi”

27.04.2016.

Šajā mācību gadā  PII "Linīte" piedalījās AS „Latvijas valsts meži” organizētajā  ekoprogrammā  bērnudārziem „Cūkmena detektīvi”.

Šajā programmā ir iekļautas četras tēmas, kurās bērni iepazīstas ar dabas aizsardzību. Bērni klausās asprātīgus, īsus stāstiņus par dažādiem atkritumu veidiem, kas nonāk mežā, kā arī pilda atjautības uzdevumus. Bērni mācās šķirot atkritumus, iepazīstas, kādu ļaunumu  mežiem un tajā dzīvojošajām dzīvajām radībām nodara nevietā izgāztie atkritumi. Bērni iegūst zināšanas par meža atjaunošanu, cik ilgs ir mežā iestādīto koku stādu augšanas process.

PII „Lienīte” mazie detektīvi apguva visas četras tēmas. Organizējām izstādi , kurā darbi tika veidoti no plastmasas pudelēm, korķīšiem, atkritumu maisiņiem. Bērni piedalījās sporta pasākumā, kurš arī tika veltīts tēmai  „Mazie meža detektīvi.” Aprīļa sākumā organizējām viktorīnu „Dabas draugi”. Šajā viktorīnā bija ietverti uzdevumi no visām apgūtajām ekoprogrammas tēmām.  Iemācījāmies arī Cūkmena deju.

Ar visiem paveiktajiem darbiem  iepazīstinājām arī Cūkmenu, sūtot viņam e-pastus.

27.04.2016. par labi veiktu darbu izpelnījāmies Cūkmena ciemošanos mūsu iestādē. Viņš kopā ar bērniem spēlēja  meža  alfabēta spēli, dejoja  Cūkmena deju. Par paveikto darbu mazie dabas draugi saņēma diplomus un uzlīmītes.

???????????????????????????????

Bērni bija ļoti priecīgi satikt Cūkmenu. Ir gandarījums,  ka skolotāju un  bērnu veiktais darbs ir novērtēts.

 PII „Lienīte” metodiķe S.Egle