Notikusi Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēde

18.05.2022.

Otrdien, 17. maijā, Babītes Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā "Vietvalži", Spuņciemā,  notika Tūrisma un kultūrvides konsultatīvās padomes sēde. 

Sēdes sākumā pašvaldības tūrisma speciāliste Patrīcija Vēvere klātesošos informēja par tuvākajām tūrisma aktivitātēm novadā. Savukārt Mārupes Kultūras nama direktore Ira Dūduma un Babītes Kultūrizglītības centra vadītāja Biruta Grīnfelde informēja par tuvākajiem kultūras pasākumiem novadā.  

Turpinājumā P. Vēvere  iepazīstināja ar aptaujas "Tūrisms Mārupes novadā - piedāvājums un iespējas nākotnē" rezultātiem, informējot par iedzīvotāju paustajiem viedokļiem un priekšlikumiem tūrisma nozares attīstīšanai Mārupes novadā. 

Sēdi noslēdza padomes vadītāja Elīna Brigmane ar diskusiju par novada dabas vērtībām un vienota novada muzeja nepieciešamību. “Madara Cosmetics” pārstāve Rūta Skujeniece un tūrisma objekta "Karpu dīķis Kastos" pārstāve Irina Millere rosināja domāt par to, kā aizsargāt novadā esošās dabas vērtības, to skaitā dižkokus. Babītes Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā "Vietvalži" izstāžu zāles vadītāja Dace Ulpe un biedrības "Pūpe" pārstāvis Arturs Orlovskis padomes dalībniekus iepazīstināja ar savu novada muzeja vīziju un pat darbības plānu tā īstenošanai. Viesnīcas un ģimenes restorāna "Irbēni" pārtāvis Raimonds Olekšs, aktīvās atpūtas parka "JIP Mārupīte" pārstāvis Ilmārs Jasinskis, biedrības "Pierīgas Partnerība" pārstāve Zane Dūšele un "Madara Cosmetics" pārstāve R. Skujeniece dalījās ar ieteikumiem, kā pilnveidot Mārupes novada aplikāciju, lai veicinātu tās izmantošanu novada iedzīvotāju vidū. 

Pēc sēdes Dace Ulpe padomi iepazīstināja ar "Vietvalžiem" un tautā iemīļotā aktiera Eduarda Pāvula izstādi. 

 

Vairāk informācijas par Tūrisma un kultūrvides konsultatīvo padomi lasi šeit.

 

Sabiedrības iesaistes un mārketinga nodaļa 

Konsultatīvā padome