Mārupes pašvaldība iegūst aktīvākās komandas balvu Brīvības rogainingā

14.11.2016.

Šī gada 12.novembrī Tukumā notika Pašvaldību kauss Brīvības rogainings – 2016. Kopā 4h distancē piedalījās 54 komandas, no kurām Mārupes pašvaldību pārstāvēja trīs komandas. Sacensībās Mārupes pašvaldība ieguva kausu kā aktīvākā komanda (visvairāk dalībnieku).

rogainings3 Komanda "Mārupieši 1" izcīnīja 7. vietu jauktajā komandu grupā (75 punkti), komandā startēja Ilze Krēmere, Staņislavs Petrovskis, Krišjānis Krēmers.  "Mārupieši 2" izcīnīja otro vietu sieviešu grupā (82 punkti), komandā startēja Elīna Brigmane, Solvita Upmane un "Mārupes raganiņas" - izcīnīja 4. vietu sieviešu grupā (42 punkti), komandā startēja Ilona Eglīte, Kristiana Ābelīte, Līga Ēķe, Anete Teikmane.

rogainings4Jau vairāk kā 30 gadus Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva” rudens pusē organizēja orientēšanās sacensības izvēles distancē “Tukuma kauss”, un šogad beidzot bija izauguši līdz Rogainingam leģendām apvītajos Tukuma apkārtnes mežos ar augstiem pauguriem, plašiem purviem, dziļiem bebru dīķiem un dažāda vecuma izcirtumiem.

rogainings2Visi pasākuma dalībnieki priecīgi, apmierināti ar jauki un aktīvi pavadīto laiku kopā!