Mārupes novada pašvaldībai 3. vieta Brīvības rogainingā

16.11.2023.

MNP dalībnieki

11. novembrī – Lāčplēša dienā -  Alūksnē notika Brīvības rogainings, kur šogad piedalījās 122 komandas, tostarp septiņas Mārupes novada iedzīvotāju un Mārupes novada pašvaldības iestāžu komandas. 43 komandas piedalījās arī Latvijas septītajā Pašvaldību kausa izcīņā, kur kontrollaiks bija četras stundas.

 

Mārupes novada pašvaldības komandu četru stundu sniegums Brīvības rogainingā nodrošināja pašvaldībai 3. vietu piecu pašvaldību konkurencē. Taču pirmo vietu un šī gada Brīvības rogaininga Pašvaldības kausu ieguva Smiltenes novada pašvaldība.

 

Četru stundu distancē Mārupes novada komanda “Jaunmārupe Skrien! XV” (Vladimirs Ļašs un Kristīne Slikšāne) ar 159 punktiem ierindojās augstajā 7. vietā, bet - 1. vietā (12 komandu konkurencē) savā apakšgrupā XV4.

Savukārt  komanda “Mārupes ašie” (Mārtiņš Jansons un Tomass Fedotovs) ar 150 punktiem kopvērtējumā ieguva 10. vietu, bet 4. vietu (13 komandu konkurencē) - MO4 apakšgrupā.

 

Komanda “MSM – Mārupes Smaidīgas Meitenes” (Eva Krastiņa, Evita Kļava un Daila Pastare) sacensībās ieguva 77 punktus, savā apakšgrupā WO4 ierindojoties 2. vietā (četru komandu konkurencē).

Komanda “Laimdota un Lāčplēsis” (Lelde Drozdova-Auzāne un Gundars Zadovskis) sacensībās ieguva 75 punktus,  savā apakšgrupā XO4 iegūstot 4. vietu (astoņu komandu konkurencē).

Komanda “Pupuķēni” (Gerda Rubīna-Kiukucāne, Lauris Kiukucāns, Dace Žīgure un Svetlana Buraka)  sacensībās ieguva 61 punktu,  savā apakšgrupā XO4 iegūstot 6. vietu (astoņu komandu konkurencē).

Komanda “MUST aģentes” (Inuta Šaroka un Ilze Žunde) sacensībās ieguva 36 punktus.

Komandas “Erdmanīši” (Lauma Erdmane un Emīls Erdmanis) un "A kur jāiet?" (Līga Ēķe un Laura Vīlipa) sacensībās ieguva 32 punktus. 

Tās nav tikai četras stundas sporta režīmā, skrienot un brienot dubļainas meža takas un mēģinot pārvarēt bezceļus, tie nav tikai noietie un noskrietie desmiti kilometru drēgnā novembra sestdienā Latvijas ziemeļaustrumos, tas ir daudz kas vairāk – tā ir mūsu dalībnieku apņemšanās, vēlme cīnīties, pierādīt, parādīt, izaicināt sevi un citus, būt kopā... Katram noteikti kaut kas savs, bet kopīgā izpildījumā – vietā un laikā.

 

 

 

Par brīvu Latviju un spēcīgiem ļaudīm!

 

Sabiedrības informēšanas un multimediju nodaļa

Foto - organizatoru Facebook kontā