Ko darīt Mārupes novadā Lieldienu brīvdienās?

01.04.2021.

Straujiem soļiem tuvojas Lieldienas, un arī Mārupes novads gatavojas svētku sagaidīšanai. Esam izveidojuši nelielu apkopojumu - Ko darīt Lieldienu brīvdienās Mārupes novadā?

Lai līksmas, aktīvas un pavasarīgas Lieldienas!

1️⃣ Doties nelielā pastaigā pa kādu no Lieldienu Zaķa takām un izbaudi paplašinātās realitātes iespējas! 🐰

foto Lieldienu taka

Līdz 11.aprīlim Mārupītes gatvē, Jaunmārupes dabas parkā un Skultes dabas parkā ģimenēm piedāvājam nelielus pastaigu maršrutus, kur katrā izvietoti 12 Mārupes Vizuālās mākslas studijas audzēkņu radošie darbiņi. Lejupielādē mobilajā tālrunī aplikāciju “Artivive”. Meklē plāksnes ar mūsu novada bērnu radītiem mākslas darbiņiem un izmantojot aplikāciju, noskenē attēlu, lai tas atdzīvotos. Iemūžini, kā Tev izdodas vingrot ar Zaķi, un ievieto foto / video Facebook vai Instagram, izmantojot tēmturi #ZaķisVingroMārupē, lai piedalītos nelielā konkursiņā!

2️⃣ Piedalīties Mārupes zaķu pop-up izstādē un Lieldienu konkursā!

uzņēmēju Lieldienu aktivitātes vizualizācija

Mārupes uzņēmēji aicina - Ļaujies radošumam un izveido pats savu zaķi – tamborē, zīmē, līmē, veido kolāžas – iztēlei nav robežu, vai atnes īpašo zaķi no mājām! Lai piedalītos konkursā par balvām, nofotografē savu zaķi izstādē, publicē bildi Instagram profilā ar #mārupeszaķis un laimē balvas.

Mārupes Uzņēmēji izvēlēsies trīs labākos zaķus kategorijās “Radošākais”, “Krāšņākais” un “Mīlīgākais”, bet uzvarētāju katrā no kategorijām noteiks publisks balsojums biedrības interneta vietnē www.marupesuznemeji.lv/lieldienas.

3️⃣ Svētdien Ventas ielā dodies apskatīt mārupietes Diānas Dimzas Dimmes izstādi “No svētdienas uz svētdienu”

mākslas darbu foto

Svētdien, 4.aprīlī, pa ceļam uz Lieldienu Zaķa taku Mārupītes gatvē aicinām iegriezties Ventas ielā, kur pašā Ventas ielas sākumā laikā no 11.00 -18.00 ikvienam garāmgājējam būs apskatāma mākslinieces Diānas Dimzas Dimmes mākslas darbu ceļojošā izstāde “No svētdienas uz svētdienu”.

4️⃣ Ja vēlies doties nelielā piedzīvojumā – piedalies apkaimes spēlē!

apkaimes spēles vizuālis

Lai bagātinātu pastaigas pa Mārupes un Jaunmārupes ciemiem, joprojām pieejamas apkaimes spēles brīvā laika pavadīšanai kopā ar ģimeni un bērniem, kuru laikā var ne tikai uzzināt dažādus faktus par Mārupi, bet arī līdzdarboties aktīvi un radoši.

Lejuplādē telefonā aplikāciju "Actionbound", dodies uz starta vietu, noseknē tur esošo QR kodu un dodies piedzīvojumā. Noteikti ņem līdzi ģimeni un bērnus!

Mārupes ciema spēles "Ņiprajiem" un "Mierīgajiem" sākas no Konrādu ielas skvēra. Meklē QR kodus pie stenda Konrāda ielā pretim dārzeņu tirgotavai, Jaunmārupes ciema spēle sākas no vides objekta "Četrlapu āboliņš" pie Švarcenieku muižas.

5️⃣ Aicinām dalīties ar Lieldienu olu dekorēšanas procesu!

foto olu dekorēšana

Mārupes Sporta centrs no 1. līdz 6. aprīlim aicina piedalīties aktivitātē “LIELDIENU ZAĶA PIEDZĪVOJUMI”. Iemūžiniet, kā jūs gatavojies Lieldienu olu krāsošanai, kāds ir process un, protams, arī rezultāts. Foto nosūti Mārupes Sporta centram Facebook kontā. Pieci laimīgie dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no Mārupes Sporta centra!

Plašāku informāciju meklē www.marupe.lv

#mārupesnovads#mārupesziņās#mārupesvēstis