Jau svētdien 1.decembrī gaidām uz Ziemassvētku tirdziņu un svētku egles iedegšanu

29.11.2019.

Jau pavisam drīz svētdien, pirmajā Adventē, kas šogad ir 1.decembris, no plkst. 15.00 līdz 18.00, Kultūras nama iekšpagalmā un apkārtnē norisināsies Mārupes novada Ziemassvētku tirdziņš, kurā varēsi sagādāt mākslinieku, mājražotāju un amatnieku darinātas dāvanas saviem mīļajiem. Pie mums ciemos būs piparkūku meistari, varēsi iegādāties dažādas lietas sākot ar piparkūkām, sukādēm un medu līdz pat adījumiem un praktiskiem koka izstrādājumiem.

Mārupes novada jaunieši būs parūpējušies par radošām aktivitātēm mazākajiem pasākuma apmeklētājiem un darbnīcā kopīgiem spēkiem būs iespēja gatavot pašiem savus unikālus eglīšu rotājumus.

Tā kā egle pie Mārupes Kultūras nama šo gadu laikā ir kļuvusi jau kupla un cēla, tad šogad esam nolēmuši to īpaši izrotāt ar svētku lampiņām un 1.decembrī plkst.17.00 aicinām visus -  gan lielus, gan mazus, uz svinīgu Ziemassvētku eglītes iedegšanu.

f

Pie mums viesosies arī Ziemassvētku vecītis - Nāc un uzzini īpašos brīnumu lādes noslēpumus - Ziemassvētku vecītis tos būs atgādājis pie mums uz Mārupi. Jā, tā ir tā īpašā lāde, kurā glabājas vizuļojošie Lapzemes Zvaigžņu putekļi. Bet kā to atvērt? Kā ar šiem Zvaigžņu putekļiem iedegt skaisto Mārupes egli? Vienojoties skaistās dziesmās, dejās un rotaļās mums visiem kopā tas noteikti izdosies un atradīsim īpašo sudraba atslēgu, ar kuras palīdzību, lādi atslēgt.

Uz svētku skatuves klātesošos ar dejām un dziesmām priecēs novada mazie mākslinieki.

Pasākuma laikā tiks ierobežota automašīnu satiksme un novietošana Mārupes Kultūras nama apkārtnē.