Babītes Mūzikas skolas audzēkņu panākumi konkursos pavasarī

09.05.2022.

Pavasaris, kā jau ierasts, ienāk ar savu rosību - pasākumiem, koncertiem un panākumiem konkursos.


27. martā Rīgas Latviešu biedrības namā notika Babītes Mūzikas skolas audzēkņu I kārtas koncerts konkursā - koncertciklā “Talants Latvijai 2022”. Uz II kārtu, kas notika 15. maijā, tika izvirzīti seši mūsu skolas audzēkņi: čelliste Madara Linda Mazapša, flautiste Paula Lagūna, vijolnieks Gustavs Dubinskis, koklētājas Roze Pliene un Katrīna Aksika, kā arī sitaminstrumentālists Fēlikss Krievs.


28. februārī Monta Klinta Muceniece (skolotāja Lāsma Pommere) ieguva 3. vietu attālinātajā Solo dziedāšanas konkursā “Vidzemes cīrulīši 2022”.


Marta sākumā panākumus guva arī mūsu skolas flautistes – Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “WIND STARS 2022” Patrīcija Ozoliņa un Paula Lagūna saņēma diplomus par 1. vietu, bet Līva Indāne – diplomu par 2. vietu. Audzēknes mācās pie skolotājas Zīles Ūdres, konkursā viņas atbalstīja koncertmeistare Kristīne Geidmane.


Vidzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu spēles audzēkņu konkursā Elitas Kolčas audzēknis Gustavs Dubinskis ieguva 1.vietu. Gustavs uzstājās kopā ar koncertmeistari Jekaterinu Sarvi.

Markusam Roķim martā 3. vieta XII Starptautiskajā Brāļu Mediņu jauno pianistu konkursā. Viņš mācās klavierspēli pie skolotājas Ināras Lepikas.


8. aprīlī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās V Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkurss “Amber Percussion”. Babītes Mūzikas skolas 2. klases sitaminstrumentu ansamblis un 3. klases sitaminstrumentu ansamblis ieguva diplomus par 3. vietu.


7. aprīlī skolas Lielajā zālē pēc ilgiem ierobežojumu mēnešiem beidzot atkal notika skolas pavasara koncerts, šoreiz tā nosaukums bija “O-la-lā”. Daudzajiem koncerta klausītājiem bija iespēja dzirdēt audzēkņu solo un ansambļu priekšnesumus.


Ir sākusies iesniegumu pieņemšana jauno audzēkņu uzņemšanai sagatavošanas un 1. klasēs jaunajam 2022./2023. mācību gadam. Iesniegums līdz 10. jūnijam ir jāaizpilda skolas mājaslapā vai klātienē pie Kultūrizglītības centra administratora (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos). Informācija par uzņemšanu mūzikas skolā atrodama skolas mājaslapā www.babitesmuzikasskola.lv.


27. maijā ir plānots mūzikas skolas izlaidums. Šogad skolu beidz 11 audzēkņi.

BMS 1BMS2BMS3


Česlavs Grods, 
Babītes Mūzikas skolas direktores vietnieks izglītības darbā