Aicinām piedalīties foto orientēšanās sacensībās Mārupē

20.05.2016.

SIA „Eco Baltia vide” un AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem – veikaliem “Rimi” un sulu ražotāju “Cido” – aicina uz foto orientēšanās sacensībām “Stikla skrējiens”, kas notiks 29. maijā Mārupes novada Jaunmārupē.

Sacensībās ir aicinātas piedalīties ikviens - ģimenes bērni un jaunieši, kā arī darba kolēģi un pilsētu viesi. Skrējiens ir lieliska iespēja ikvienam dalībniekam apvienot lietderīgo, veselīgo un patīkamo – sportiskā noskaņojumā, svaigā gaisā praksē uzzināt stikla šķirošanas konteineru atrašanās vietas.

Skrējiena „Dalības maksa” ir stikla pudele vai burka no katra komandas dalībnieka, kas būs jāiemet stikla šķirošanas konteinerā pie reģistrēšanās punkta.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: “Šogad mēs – Latvijas Zaļais punkts, kopā ar “Rimi Latvia” esam apvienojušies zem viena saukļa - “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”. Ar šīm foto orientēšanās sacensībām - “Stikla skrējieniem” - turpinām pavasarī aizsākto stikla šķirošanas akciju, ko kopumā veiksim piecpadsmit Latvijas pilsētās. Aicinu visus iesaistīties un piedalīties šajās sacensībās, jo tas ir lielisks veids, kā labi  pavadīt laiku svaigā gaisā, aktīvi izkustoties, gan arī iepazīt savu pilsētu un iespējas šķirot, gan arī iespēja pacīnīties par lieliskām balvām”.

Inga Bite, „Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja: ““Rimi” vienmēr interesējušas idejas, kas rosina saudzēt dabu. Esam priecīgi atbalstīt “Stikla skrējienu”, sagādājot svētkus pilsētniekiem un pilsētas viesiem, reizē rūpējoties par tīrāku apkārtējo vidi un iestājoties par veselīgu dzīvesveidu. Aicinām iedzīvotājus šķirot atkritumus un “domāt zaļi” ne tikai “Stikla skrējienā”, bet arī ikdienā – nākt uz “Rimi” ar savu auduma maisiņu vai izvēlēties kādu no veikalos piedāvātajiem pārstrādāto materiālu iepakojumiem, lietot uzturā vairāk ekoloģisko produktu un izmantot dabai draudzīgus tīrīšanas līdzekļus –  kopīgi padarot Latviju par zaļāku valsti”.

"Stikla skrējiens Mārupes novadā" notiks 29. maijā. Reģistrēšanās un skrējiena starts tiks dots Jaunmārupē pie skeitparka (Mazcenu aleja 4), AS “Latvijas Zaļais punkts” un SIA “Eco Baltia vide” teltī. Reģistrācija sacensībām sāksies plkst. 12:00, un starts tiks dots plkst. 13:00.

„Stikla skrējiena” noteikumi paredz, ka dalībniekiem divu stundu laikā ir jānofotografējas vismaz pie desmit kontrolpunktiem - stikla šķirošanas konteineriem. Distanci drīkst veikt, skrienot vai braucot ar velosipēdu.

St.skrejiensII_A3_Marupe

Par balvām rūpējas AS “Latvijas Zaļais punkts” sadarbības partneris “Rimi Latvia”. Galvenā balva – dāvanu karte 100 eiro vērtībā no “Rimi” tiks izlozēta starp komandām, kas būs izpildījušas „Stikla skrējiena” noteikumus. Savukārt komanda, kura būs atnesusi visvairāk pudeļu un burku, saņems dāvanu grozu no “Rimi” 50 eiro vērtībā, kā arī atraktīvākā komanda saņems speciālbalvu no SIA “Eco Baltia vide” 50 eiro vērtībā.
 
Pieteikties foto orientēšanās sacensībām, kā arī iegūt plašāku informāciju var AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā www.zalais.lv.

Foto orientēšanās sacensības „Stikla skrējiens” tiek rīkotas sadarbībā ar veikaliem “Rimi Latvia”, SIA “CIDO grupa”.