Aicinām novada amatniekus un mājražotājus atsaukties dalībai izsolē

13.11.2023.

Biedrība "Pierīgas partnerība" 24. novembrī plkst. 16.00 “Specialistarnir” atbalstam tirdzniecības centrā Eiðistorg Reikjavīkas piepilsētā Seltjarnarnes organizē labdarības izsoli "Latvijas amatnieku un mājražotāju labumu parāde" ar mērķi veicināt sadarbību ar Islandi. Tā būs iespēja parādīt mūsu ražojumus un darinājumus, lai, reklamējot un ieinteresējot par tiem Islandes iedzīvotājus, motivētu arī līdzdarboties, īstenojot sociālo mērķi - sniegt ziedojumus "Specialistum" - labdarības organizācijai, kas strādā ar cilvēkiem ar autiskā spektra traucējumiem, radot viņiem Ziemassvētku sajūtu.

Tādēļ ikvienu mūsu amatnieku vai mājražotāju aicinām līdz 21. novembrim sniegt savu darbu šī mērķa sasniegšanai, nododot to biedrības "Pierīgas partnerība" administratīvajai vadītājai Maijai (maija@pierigaspartneriba.lv, 28644888).

Aicinām piedāvāt tāds ražojumus, kas ir kompakti un ar svaru ne vairāk par vienu kilogramu. 

Aktivitāte notiek divpuspējās inciciatīvas projektā "Kopā stiprāki un zinošāki" (projekta nr. AIF/2023/BI/22) finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Vairāk par projektu:https://ej.uz/AIF_Inic_PP

 

izsole

 

Plašāka informācija:

Maija Bebre, biedrības “Pierīgas partnerība” administratīvā vadītāja

(info@pierigaspartneriba.lv+371 28644888)