26. maijā aicinām tikties ikgadējos bērnu un jauniešu svētkos "Ar vasaru saujā 2024"

24.05.2024.

Koši dzeltens fons ar krāsainām grafikām par bērnu svētkiem

 

26. maijā aicinām uz piedzīvojumiem bagātu dienu Jaunmārupē – bērnu un jauniešu svētkiem “Ar vasaru saujā 2024”. 

Priecājamies ne tikai aicināt uz daudzveidīgu kultūras un sporta programmu, bet arī sadarboties ar RIX Rīgas lidostu, kas šogad svin 50. dzimšanas dienu. Rīgas lidosta svētkos aicina jaunos un visjaunākos mārupiešus piedalīties skriešanas sacensībās “Lidostas skrējiens”, startējot kādā no desmit distancēm atbilstoši katra spējām un izturībai. Šā gada skriešanas sacensībās būs izveidota arī īpaša distance “RIX SKREJCEĻŠ” 3200 metru garumā - tieši tik garš ir Rīgas lidostas skrejceļš. Šīs distances pirmo trīs vietu uzvarētāji gan meiteņu, gan puišu konkurencē saņems īpašas balvas no lidostas. Tāpat bērni un jaunieši varēs apmeklēt Rīgas lidostas aktivitāšu telti, kur dienas garumā notiks vairākas radošās meistarklases, būs arī īpašais svētku foto stūrītis.

“Esam izauguši ne tikai par Baltijas lielāko aviācijas centru un gribam augt vēl lielāki, – mēs esam arī daļa no Mārupes novada. Mēs priecājamies un esam lepni, ka varam atbalstīt novada bērnus un jauniešus,” tā pauž RIX Rīgas lidostas pārstāvji.


Svētkus atklāsim kopā ar Mārupes novada “Super Cāļiem 2024” – Lindu Spundiņu un Grētu Spilbergu. Pie mums viesosies mūziķi Kristīne Pāže, Didzis Bordo, Rinalds Maksimovs un Krists Krūzkops ar animācijas filmu mūzikas koncertu “Astoņi kustoņi”, uzstāsies arī Mārupes novada kultūras un izglītības iestāžu kolektīvi. Ar īpašu programmu šajā reizē mūs pārsteigs novada cilvēki – Babītes Kultūrizglītības centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dārta”, Mārupes Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Krustu šķērsu” un Mārupes Valsts ģimnāzijas bērnu deju kolektīvs “Mārdadzīši”, kuri skatītāju vērtējumam nodos koncertuzvedumu “Sprīdītis dodas pasaulē”, kas top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Gaidāms arī velo šovs un noslēgumā – grandioza ballīte kopā ar grupu “Bermudu Divstūris”.

Visas dienas garumā būs pieejamas spēles, karuseļi, piepūšamās atrakcijas, koka spēles, bēbīšu telts, jauniešu telts u. c. aktivitātes.
Būs daudz dažādi pārsteigumi, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par pasākumu: marupe.lv/arvasarusauja2024.

Koši dzeltens fons ar krāsainām grafikām par bērnu svētkiem