Sabiedrība

Pasākumi jauniešiem martā

06.03.2024.

Informējam par plašo pasākumu piedāvājumu jauniešiem jauniešu centros Mārupē un Piņķos! Visi laipni gaidīti!

Pasākumi jauniešiem martā

Pasākumi jauniešu centrā "Hēlijs" (Mārupē, Dreimaņu ielā 12)

 

13. martā plkst. 18.00 pievienojies pasākumam podkāstu veidotājiem par veiksmīga satura izstrādi raidierakstiem. Pasākumam galvenokārt plāno pievienoties komandas ar jau gatavām podkāstu idejām, taču pievienoties droši var ikviens, kuru interesē šāda formāta ierakstu veidošana.

13.03. podkāsti

14. martā plkst. 18.00 tiekamies kustību improvizācijas nodarbībā. Nodarbībā kopīgi veidosim telpu brīvai izpētei - iepazīsim kustību dažādos līmeņos, dejosim kontaktā ar citiem un meklēsim mieru un sapratni savā ķermenī. Dalībai šajā nodarbībā nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejā vai kādā kustību praksē - gaidīsim ikvienu!

14.03. Kustību improvizācija

16. martā plkst. 10.00-14.00 aicinām pievienoties konfliktu vadības nodarbībai. Ar praktiskiem uzdevumiem apgūsim, kas ir konflikti, ko tie nozīmē katram no mums un kāpēc tie ir svarīgi. Nodarbības laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt par konfliktu risināšanas metodēm, atpazīt konfliktus savā ikdienas dzīvē un iemācīties, kā ar konfliktu risināšanu iespējams izaugt un veidot veiksmīgākas attiecības gan personīgajā, gan profesionālajā vidē. Nodarbībā izmantosim arī ķermeņa kustību, improvizācijas un stāstu stāstīšanas metodes. Pasākums veidots Erasmus+ projekta "Butterfly Effect: Next generation" ietvaros.

16.03. Konfliktu vadība

21. martā plkst. 19.00 pievienojies meditācijas nodarbībai. Šajā reizē dalībniekiem būs iespēja izmēģināt staigāšanas meditāciju. Procesā soli pa solim vērosim sajūtas ķermenī un prātā, pārvietojoties telpā. Laipni gaidīsim visus - neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes meditācijā!

21.03. Meditācija Hēlijs

22. martā plkst. 18.00 mīļi gaidīsim ikvienu jaunieti, lai uzzinātu vairāk par projekta "Fisom" stāstu - to, kā projekts tapis, kādiem izaicinājumiem nācies stāties pretī un kādas iespējas tas sniedz jauniešiem apceļot pasauli un gūt neaizmirstamas emocijas. Ja arī tu esi piedzīvojumu meklētājs un lūko pēc jauniem iedvesmas avotiem, atzīmē šo pasākumu savā kalendārā!

22.03. Fisom

28. martā plkst. 18.00 jau atkal tiekamies kustību improvizācijas nodarbībā. Šoreiz spēlēsimies ar kustību. Pētīsim, kā sajust vieglumu un brīvību kustībā un saskarsmē ar citiem. Izmēģināsim dažādus kontaktimprovizācijas elementus, lai atbrīvotos, priecātos un varbūt pat lidotu! Dalībai šajā nodarbībā nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejā vai kādā kustību praksē - gaidīsim ikvienu!

28.03. Kustību improvizācija

11. aprīlī plkst. 18.00 visi laipni aicināti uz rupjmaizes gatavošanas meistarklasi. Mārupes novada Tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta aģentūras direktores Inutas Šarokas vadībā mācīsimies gatavot īstu rupjmaizi, kā arī uzzināsim dažādus padomus un ieteikumus, kā mājas apstākļos gatavot maizi. Nāc un pavadi radošu, latvisku un gardu pēcpusdienu kopā!

11.04. Rupjmaizes meistarklase

 

 

Pasākumi jauniešu centrā Piņķos (Piņķos, Centra ielā 3)

Arī martā, katru ceturtdienu plkst. 17.00 Babītes Jauniešu centrā notiek Viktorīnu vakari! Šī mēneša viktorīnas notiks 7., 14., 21., un 28. martā.

Mēneša tēmas

  • 7. martā viktorīna par sieviešu izgudrojumiem;
  • 14. martā viktorīna par sportistiem;
  • 21. martā viktorīna par prieku;
  • 28. martā viktorīna par ēdieniem.

Priecāsimies tevi redzēt marta viktorīnās!

Viktorīnu vakari Piņķos

 

Šajā mēnesī notiks divas atvērtās Babītes Jauniešu domes tikšanās, kurās ir aicināts ikviens, kuram ir interese iesaistīties! Sēdēs tiks pārrunātas plānotās aktivitātes. Būs arī uzkodas un dzērieni! Tiekamies 6. un 20. martā plkst. 17.00!

6. un 20. marts

25. martā plkst. 16.00 notiks šaha turnīrs. Aicināti ir gan iesācēji, gan profesionāļi. Turnīrā būs arī balviņas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

25.03. Šahs Piņķos