Sabiedrība

22.martā aicinām darba meklētājus, jauniešus un uzņēmējus apmeklēt darba biržu Mārupē

26.02.2019.

Mārupes novada dome kopā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji” un “Biznesa Vēstniecību” aicina darba meklētājus, jauniešus un uzņēmējus 22.martā Mārupes Kultūras namā piedalīties un apmeklēt darba biržu “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”. Pasākumā uzņēmējiem piedāvājam iespēju apmeklēt lekciju un uzzināt vairāk par to, kas jāzina vadītājam, lai darbinieks gribētu ar prieku nākt uz darbu un darītu to iesaistot visu savu potenciālu. Darba meklētājiem tā būs iespēja tiekties klātienē ar uzņēmējiem un iepazīties ar aktuālajām vakancēm. Tiks uzsākta Mārupes novada jauniešu reģistrācija vasaras darbam pašvaldības iestādēs. Jauniešiem piedāvāsim uzzināt plašāk un pieteikties projektam “Proti un dari!”.

darba_birza_2019_facebooc_cover.jpg

Šogad darba biržas “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē” dienas pirmā puse tiks veltīta uzņēmējiem, kuriem piedāvājam apmeklēt bezmaksas lekciju “Motivēts darbinieks – ceļš uz veiksmīgu biznesu”. Par to, kā atrast sevi šodienas "trakajā" laikmetā, ko sagaida darbinieks no uzņēmuma vides un vadītāja šodien, kur dzīvo iekšējā, ilgstošā motivācija, kā tā rodas un citiem mūsdienu darba vidē aktuāliem jautājumiem stāstīs sertificēts FranklinCovey treneris Ilmārs Vamzis.

Darba biržas ietvaros apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja vienuviet personīgi tikties ar Mārupes un arī citu novadu uzņēmumiem, uzzināt par brīvajām vakancēm, uzņēmumiem un uz vietas piedalīties darba intervijās. Tā būs laba iespēja arī jauniešiem iegūt informāciju par dažādu nozaru uzņēmumu darbības specifiku un prasībām darba tirgū. Darba meklētāji varēs uzzināt arī par Nodarbinātības valsts aģentūrā apkopotajām aktuālajām vakancēm.

Vienlaikus, sākot ar 22.martu, tiks uzsākta Mārupes novada jauniešu reģistrācija vasaras darbam pašvaldības iestādēs. Mārupes novadā deklarētie jaunieši vai jaunieši, kuri mācās Mārupes novada izglītības iestādēs, varēs pieteikties jauniešu darbam vasaras brīvlaikā no 1.jūnija līdz 31.augustam Mārupes novada pašvaldības iestādēs. Kopā Mārupes pašvaldība piedāvās 130 darba vietas gan teritorijas labiekārtošanas jomā (vecumā no 13 līdz 18 gadiem), gan Mārupes pašvaldības bērnudārzos, strādājot par pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgiem (vecumā no 15 līdz 19 gadiem).

Savukārt, jauniešiem no 15 līdz 29 gadiem, kuri ir bez darba, nav reģistrējušies NVA, nemācās, pasākuma laikā tiek piedāvāta iespēja uzzināt vairāk un pieteikties projektam “Proti un dari!”. Projekta ietvaros jauniešiem tiek piedāvāts apzināt savas nākotnes vēlmes un iespējas, apgūt jaunas prasmes, iegūt apmaksātas studijas un kursus, iepazīt dažādas profesijas, iegādāties nepieciešamo inventāru un saņemt mentora atbalstu un konsultācijas.

Aicinām būt aktīviem un izmantot iespēju bez maksas iegūt vērtīgu informāciju, saņemt konsultācijas, piedalīties darba intervijās un iepazīt Mārupes un citu novadu uzņēmumus!

Darba biržas "Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē" programma

Darba biržas "Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē" afiša

Kontaktpersona par pasākumu:

Jolanta Kursiša

Mārupes novada Domes

Uzņēmējdarbības atbalsta konsultante

tālr. 67 149 856, mob. 29 330 721

E-pasts: jolanta.kursisa@marupe.lv